Beam IntelliDOCK 9555 – Bluetooth-telakointiasemapaketti (9555ID-SB)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
PUHELIMET | SUUNNITELMAT | NIMET | LISÄVARUSTEET | VUOKRAUS |TUKI
In stock
| OSA # | 9555ID-SB |
|---|---|
| TUOTETYYPPI | SATELLIITTIPUHELIN |
| KÄYTTÖALUE | 100% GLOBAL |
| BRÄNDI | BEAM |
| VERKKO | IRIDIUM |
| PALVELU | IRIDIUM VOICE |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | FIXED, MERELLINEN, AJONEUVO |
| LISÄVARUSTEET | BUNDLE |
| KÄYTTÖLÄMPÖTILA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| YHTEENSOPIVA | IRIDIUM 9555 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| TÄHDISTÖ | 66 SATELLIITTIA |
| PITUUS | 20 cm (7.9") |
| LEVEYS | 7.5 cm (3") |
| SYVYYS | 6.5 cm (2.6") |
| PAINO | 0.32 kg |
Laatikossa:
Säde IntelliDOCK 9555
Ram-mount teräksinen asennusteline
Liitäntä ja virtakaapelit
Ohjekirja
Asennusohje