Beam PotsDOCK 9555 - RJ11 / POTS & Tracking Docking Station (9555PD)
PUHELIMET | SUUNNITELMAT | NIMET | LISÄVARUSTEET | VUOKRAUS |TUKI
In stock
- BRÄNDI:
- BEAM
- MALLI:
- POTSDOCK 9555
- OSA #:
- 9555PD
- ORIGIN:
- Kiina
- Warranty:
- 24 KUUKAUTTA
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Beam-PotsDOCK-9555
PotsDOCKissa on myös sisäänrakennettu Bluetooth-moduuli puheyhteyksiä varten sekä älykäs seuranta- ja hälytysraportointijärjestelmä, joka hyödyntää PotsDOCKin sisäänrakennettua GPS-moottoria. Hälytys- ja seurantamoduuli voidaan konfiguroida tukemaan säännöllistä kyselyä tai hätähälytysraportointia.
Iridium 9555 -luuri sopii tiukasti telakointiasemaan, jossa on sisäänrakennettu Bluetooth, USB-data, puhelimen lataus ja integroitu antenni, data- ja virtaliitäntä, jonka avulla kaikki antennikaapelit ja virta pysyvästi kytkettynä telakointiasemaan on käyttövalmiina. Iridium 9555 -luuri on helppo asettaa ja irrottaa painamalla PotsDOCKin yläosassa olevaa painiketta, joten 9555 on erittäin helppo irrottaa milloin tahansa mielenrauhalla tietäen, että se on aina täyteen ladattu.
PotsDOCK tukee myös valinnaisen kompaktin Beam Privacy Handsetin käyttöä, joka voidaan tarvittaessa sijoittaa PotsDOCKin viereen käyttömukavuuden lisäämiseksi.
Specifications
| MALLI | POTSDOCK 9555 |
|---|---|
| OSA # | 9555PD |
| TUOTETYYPPI | SATELLIITTIPUHELIN |
| KÄYTTÖALUE | 100% GLOBAL |
| BRÄNDI | BEAM |
| VERKKO | IRIDIUM |
| PALVELU | IRIDIUM VOICE |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | FIXED, MERELLINEN, AJONEUVO |
| LISÄVARUSTEET | DOCKING STATION |
| KÄYTTÖLÄMPÖTILA | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| TAAJUUS | L BAND (1-2 GHz) |
| YHTEENSOPIVA | IRIDIUM 9555 |
| SERTIFIKAATIOT | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| TÄHDISTÖ | 66 SATELLIITTIA |
| PITUUS | 200 mm |
| LEVEYS | 75 mm (3.0") |
| SYVYYS | 65 mm (2.7") |
| PAINO | 0.32 kg |
Feature
• Kompakti kapea asennus
• Integroitu Bluetooth-yhteys
• RJ11/POTS-liitäntä
• Voice, SMS, SBD ja piirikytkentäinen data
• Sisäänrakennettu seuranta ja SOS
• USB-dataliitäntä
• RS232 D9 -sarjaliitäntä
• Lisävaruste/sytytystunnistin
• 9-32V DC tehonsyöttö
• TNC ja SMA GPS:lle
• Täysin sertifioitu, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2 vuoden korjaustakuu tai vaihtotakuu