Beam SatDOCK-G 9555 Käsivapaa Ajoneuvoteline (9555SDG)
PUHELIMET | SUUNNITELMAT | PAKETIT | LISÄVARUSTEET | VUOKRAUKSET | TUKI" ]
In stock
- BRÄNDI:
- BEAM
- OSA #:
- 9555SDG
- ORIGIN:
- Kiina
- Warranty:
- 24 KUUKAUTTA
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-SatDock-9555SD-G-Iridium
Iridium 9555 satelliittipuhelin istuu tukevasti Dockissa, joka on kompakti muotoilultaan, toisin kuin muut perinteiset docking-kitsit, jotka vaativat toisen ulkoisen laatikon asennusta varten, Beam SatDOCK on kaikki sisällytetty yhteen kompaktiin Dockiin. Muita ominaisuuksia ovat puhelimen lataaminen, sisäänrakennettu Bluetooth, USB-tiedonsiirto, sisäänrakennettu soittoääni ja mahdollistaa antennin ja virran pysyvän liittämisen Dockiin käyttövalmiina. Iridium 9555 -puhelin on helppo asettaa ja poistaa painamalla painiketta Dockin yläosassa, mikä tekee siitä erittäin helpon käyttää Dockin ulkopuolella tarvittaessa.
SatDOCK tukee myös valinnaisen aktiivisen yksityispuhelimen tai täysin varustellun älypuhelimen, RST970, käyttöä, jotka voidaan yksinkertaisesti ja helposti lisätä SatDOCK:iin.
SatDOCK tarjoaa joustavuutta käyttää käsikäyttöistä satelliittipuhelinta laitteiden tukemiseen monenlaisissa sovelluksissa. Siinä on sisäänrakennettu Bluetooth-moduuli ääniyhteyksiä varten yhdessä älykkään seuranta- ja hälytysjärjestelmän kanssa, joka hyödyntää SatDOCKin sisäänrakennettua GPS-moottoria. Hälytys- ja seuranta-moduuli voidaan konfiguroida tukemaan aikaväliin perustuvaa pollingia tai hätäilmoitusraportointia.
SatDOCK-teline
. Kestävä muotoilu ja rakenne
. Lataa 9555-puhelimen käyttövalmiiksi
. Integroitu virta- ja antenniliitäntä
. Integroitu USB-yhteys
Handsfree-tila
. Täysi duplex-tekniikka
. Erinomainen äänenlaatu
Seuranta / GPS
. Aikaväliin perustuvat sijaintiraportit tai etäpollattu
. Sisäänrakennettu GPS-moottori
. Liitännät Beam:n LeoTRAK-Onlineen
. Yhteensopiva muiden seurantahakemusten kanssa
Hätätilanteet / Hälytykset
. Lisäkaapeloitujen hälytyspainikkeiden vaihtoehto
Integroitu Bluetooth
Sisäänrakennettu soittoääni
Ääni, Tieto, SMS, SBD
Yksityisyys ja älypuhelin
. Automaattinen tunnistus vastaamiseen/katkaisemiseen
. Vaihtaa puhelimen ja handsfree-tilojen välillä
Asennus
. Joustava asennus universaalin kiinnityksen kautta, myös seinäkiinnitykseen sopiva
. Antenna, mikrofoni ja kaiutin asennettu kätevään paikkaan
. Mahdollistaa puolipysyvän asennuksen
Laatu
. 100% tehdastestattu
. Vaatimustenmukaisuus: Iridium, RoHS, CE, IEC60945" ]
Specifications
| OSA # | 9555SDG |
|---|---|
| TUOTETYYPPI | SATELLIITTIPUHELIN |
| KÄYTTÖALUE | 100% GLOBAL |
| BRÄNDI | BEAM |
| VERKKO | IRIDIUM |
| PALVELU | IRIDIUM VOICE |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | AVIATION, MERELLINEN, AJONEUVO |
| LISÄVARUSTEET | DOCKING STATION |
| KÄYTTÖLÄMPÖTILA | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| TAAJUUS | L BAND (1-2 GHz) |
| YHTEENSOPIVA | IRIDIUM 9555 |
| OMINAISUUDET | PHONE, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| SERTIFIKAATIOT | IRIDIUM CERTIFIED, CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| TÄHDISTÖ | 66 SATELLIITTIA |
| PITUUS | 200 mm (7.9") |
| LEVEYS | 75 mm (3.0") |
| SYVYYS | 65 mm (2.7") |
| PAINO | 0.37 kg (0.7 lb) |
Feature
Beam SatDOCK-G 9555 Ominaisuudet:
• Kapea kompakti asennus
• Integroitu Bluetooth-yhteys
• Käsivapaa asennus
• Yksityisyyspuhelin vaihtoehdot
• Ääni, SMS, SBD ja piirikytketty data kykenevä
• Seuranta ja SOS
• USB-tietoliitäntä
• RS232 D9 sarjaliitäntä
• Lisävaruste / Sytytyksen tunnistus
• Täysin sertifioitu, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2 vuoden korjaus- tai vaihto takuu