Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth-dokkiasema (9555ID)
PUHELIMET | SUUNNITELMAT | PAKETIT | LISÄVARUSTEET | VUOKRAUS | TUKI" ]
In stock
- BRÄNDI:
- BEAM
- OSA #:
- 9555ID
- ORIGIN:
- Kiina
- Warranty:
- 24 KUUKAUTTA
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-IntelliDOCK-9555-Docking
Iridium 9555 -kännykkä istuu tukevasti IntelliDOCKissa, jossa on sisäänrakennettu Bluetooth, USB-tietoliitäntä, sisäänrakennettu soittoääni, puhelimen lataus ja integroitu antenni, tietoliikenne- ja virtaliitäntä, mikä mahdollistaa kaikkien antennikaapeleiden ja virran pysyvän kytkemisen dokkiasemaan, valmiina käyttöön. Iridium 9555 -kännykkä on helppo asettaa ja poistaa IntelliDOCKin yläosassa olevan painikkeen painalluksella, mikä tekee 9555:n poistamisesta erittäin helppoa milloin tahansa, kun tietää sen olevan aina täysin ladattu.
IntelliDOCK tukee myös valinnaisen kompaktin Beam Privacy -kännykän käyttöä, joka voidaan sijoittaa IntelliDOCKin viereen lisämukavuutta varten, jos tarpeen." ]
Specifications
| OSA # | 9555ID |
|---|---|
| TUOTETYYPPI | SATELLIITTIPUHELIN |
| KÄYTTÖALUE | 100% GLOBAL |
| BRÄNDI | BEAM |
| VERKKO | IRIDIUM |
| PALVELU | IRIDIUM VOICE |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | FIXED, MERELLINEN, AJONEUVO |
| LISÄVARUSTEET | DOCKING STATION |
| KÄYTTÖLÄMPÖTILA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| YHTEENSOPIVA | IRIDIUM 9555 |
| OMINAISUUDET | PHONE, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| SERTIFIKAATIOT | IRIDIUM CERTIFIED, RoHS, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| TÄHDISTÖ | 66 SATELLIITTIA |
| PITUUS | 20 cm (7.9") |
| LEVEYS | ["7,5 cm (3\")"] |
| SYVYYS | 6.5 cm (2.6") |
| PAINO | 0.32 kg (1.3 lb) |
Feature
Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth Docking Station (9555ID)
INTELLIDOCK CRADLE
• Tukee 9555-käyttäjän puhelinta
• Kestävä muotoilu ja rakenne
• Lataa 9555-käyttäjän puhelin käyttövalmiiksi
• Integroitu antenniyhteys
• Käyttäjän puhelin on aina ladattu käyttövalmiiksi
INTEGROITU BLUETOOTH®
• Bluetooth® sisäänrakennettuna telineeseen
• Tukee Bluetooth® -puhevarusteita
• Kätevä hands-free-puhelu
SISÄINEN KELLO
• Sisäänrakennettu kello parantaa soittoilmoitusta ÄÄNI, DATA, SMS, SBD
• Tukee kaikkia Iridiumin ääni-, data-, SMS- ja SBD-palveluja
• Pääsy ennakkomaksu-, jälkimaksu- ja miehistöpuheluihin
• Bluetooth® & USB-datakytkentä
YKSITYISYYSKÄYTTÄJÄ
• Tukee valinnaista Beam-yksityisyyskäyttäjää
• Automaattinen vastaus/riippumattomuus älykkyys
ASENNUS
• Tukee 9 - 32V DC -virransyöttöä
• Joustava asennus yleismontin kautta, myös seinäasennukseen sopiva
• Valinnainen 110 - 240V AC -pistoke saatavilla
LAATU
• Ammattimainen teollinen muotoilu
• 2 vuoden mielenrauha, vaihto-takuu
• 100% tehdastestattu
• Täysin sertifioitu, Iridiumin hyväksymä, RoHS, CE, IEC60945
What's included
In the Box:
Beam IntelliDOCK 9555
Ram-mount teräksinen kiinnitysjalka
Liitäntä- ja virtakaapelit
Käyttöopas
Asennusopas