Beam IsatDock Transport Bolt Aktiivinen Antenna (ISD720)
In stock
- BRÄNDI:
- BEAM
- OSA #:
- ISD720
- ORIGIN:
- Yhdysvallat
- Warranty:
- 12 KUUKAUTTA
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD720
Beam IsatDock Transport Bolt Active Antenna (ISD720)
Antenna on suunniteltu mahdollistamaan vaakasuora tai pystysuora sisäänkäynti antennikaapeleille, jotta asennuksessa olisi joustavuutta. ISD720 toimii kaikkien Beam Inmarsat IsatDockin ja Oceana-päätteiden kanssa, mutta sitä on käytettävä vain Beam-sertifioitujen AKTIIVISTEN antennikaapeleiden kanssa.
Specifications
| OSA # | ISD720 |
|---|---|
| TUOTETYYPPI | SATELLIITTIPUHELIN |
| BRÄNDI | BEAM |
| VERKKO | INMARSAT |
| PALVELU | INMARSAT VOICE |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | FIXED, AJONEUVO |
| LISÄVARUSTEET | ANTENNA |
| KÄYTTÖLÄMPÖTILA | -40°C to 70°C |
| YHTEENSOPIVA | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| PITUUS | 146 mm (5.75") |
| LEVEYS | ["146 mm (5.75\")"] |
| SYVYYS | 75 mm (2.95") |
| PAINO | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Inmarsat-tyypin hyväksymä
• Korkealaatuinen kotelo
• Aktiivinen antenni
• Pulttimontti
• SMA/SMA
• Matala profiili
• Omni-suuntaava
• 12 kuukauden korjaus- tai vaihto-oikeus