Inmarsat Beam Mast / Pole Marine Active Antenna (ISD710)
In stock
- BRÄNDI:
- BEAM
- OSA #:
- ISD710
- ORIGIN:
- Yhdysvallat
- Warranty:
- 12 KUUKAUTTA
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-Beam-Oceana-ISD710
Inmarsat Beam Mast / Pole Marine Active Antenna (ISD710)
Antenniliitännät (GSPS ja GPS) on suojattu ympäristöltä sen kiinteällä kannakkeella, joka on kiinnitetty antenniin. Pylväsasennusjärjestelmä on suunniteltu siten, että kaapelit voidaan pujota PVC-pylvään läpi ja kiinnittää sitten antenniin, jolloin kaapelit ja liitin pysyvät suojattuna ympäristöltä. ISD710 toimii kaikkien Beam Inmarsat IsatDockin ja Oceana -liittimien kanssa, mutta sitä PITÄÄ käyttää vain Beam-sertifioitujen ACTIVE-antennikaapeleiden kanssa.
Specifications
| OSA # | ISD710 |
|---|---|
| TUOTETYYPPI | SATELLIITTIPUHELIN |
| KÄYTTÖALUE | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRÄNDI | BEAM |
| VERKKO | INMARSAT |
| PALVELU | INMARSAT VOICE |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | FIXED, MERELLINEN, AJONEUVO |
| LISÄVARUSTEET | ANTENNA |
| KÄYTTÖLÄMPÖTILA | -40°C to 70°C |
| TAAJUUS | L BAND (1-2 GHz) |
| OMINAISUUDET | ACTIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| PITUUS | 207 mm (8.15") |
| DIAMETER | 142 mm (5,60 metros) |
| PAINO | 0.87 kg (1.92 lbs) |
Feature
Säteen ISD710 ominaisuudet
• Inmarsat-tyyppihyväksytty
• Korkealaatuinen laivakotelo
• Aktiivinen antenni
• Kiinnitys pylvääseen/mastoon
• SMA/SMA
• Omni-suuntainen
• 12 kuukauden korjaustakuu tai vaihtotakuu