Beam IsatDock Transport Magneettinen Aktiivinen Antenna (ISD715)
In stock
- BRÄNDI:
- BEAM
- OSA #:
- ISD715
- ORIGIN:
- Yhdysvallat
- Warranty:
- 12 KUUKAUTTA
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD715
Beam IsatDock Transport Magnetic Active Antenna (ISD715)
IsatDock ISD715 Transport Magnetic Active Antenna on suunniteltu kuljetus-/maapohjaisiin sovelluksiin. Suunniteltu toimimaan Beam Communications IsatDockien ja seurantasovellusten, kuten LeoTRAK-Online, kanssa.
Magneettikiinnityksen ansiosta antenni on erittäin helppo asentaa ja siirtää omaisuudesta toiseen, eikä se vaadi poraamista asennusta varten. Antennikaapelin liitäntä on suojattu ympäristöltä sen ulkoisen kotelon ansiosta.
Specifications
| OSA # | ISD715 |
|---|---|
| TUOTETYYPPI | SATELLIITTIPUHELIN |
| KÄYTTÖALUE | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRÄNDI | BEAM |
| VERKKO | INMARSAT |
| PALVELU | INMARSAT VOICE |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | FIXED, AJONEUVO |
| LISÄVARUSTEET | ANTENNA |
| KÄYTTÖLÄMPÖTILA | -40°C to 70°C |
| YHTEENSOPIVA | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| PITUUS | 142 mm (5.6") |
| LEVEYS | 142 mm (5.6") |
| SYVYYS | 207 mm (8.15") |
| PAINO | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Inmarsat-tyypin hyväksymä
• Korkealaatuinen kotelo
• Aktiivinen antenni
• Magneettikiinnitys
• SMA/SMA
• Matala profiili
• Kaikkisuuntainen
• 12 kuukauden korjaus- tai vaihto-oikeus