Cobham Explorer 510 BGAN Land Portable Satellite Internet Terminal (403711A-00500)
In stock
- BRÄNDI:
- COBHAM
- MALLI:
- BGAN EXPLORER 510
- OSA #:
- 403711A-00500
- ORIGIN:
- Kambodža
- Warranty:
- 12 KUUKAUTTA
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-BGAN-Explorer-510
Uusi tapa yhdistää
Erittäin kannettava
Luotettava yhteys
Specifications
| MALLI | BGAN EXPLORER 510 |
|---|---|
| OSA # | 403711A-00500 |
| TUOTETYYPPI | SATELLIITTI INTERNET |
| KÄYTTÖALUE | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRÄNDI | COBHAM |
| VERKKO | INMARSAT |
| PALVELU | INMARSAT BGAN |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | FIXED, PORTABLE |
| LISÄVARUSTEET | TERMINAL |
| KÄYTTÖLÄMPÖTILA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 80°C (-13°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | USB, WI-FI |
| TIETOJEN NOPEUS | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| TUETUT KIELET | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| TAAJUUS | L BAND (1-2 GHz) |
| OMINAISUUDET | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING |
| SERTIFIKAATIOT | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC, IC, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| TÄHDISTÖ | 3 SATELLIITTIA |
| VALMIUSTILA-AIKA | 24 HOURS |
| PITUUS | 202 mm (7.8") |
| LEVEYS | 202 mm (7.8") |
| SYVYYS | 51.8 mm (2") |
| PAINO | 1.4 kg (3.1 lbs) |
What's included
• EXPLORER 510 -pääte
• Sisäänrakennettu ladattava litiumioniakku
• EXPLORER Softbag
• USB-Ethernet-muunninkaapeli
• 100-240 VAC virtalähde
• Monikielinen Quick Start Quide
• Monikielinen verkkopalvelin ja sulautettu käyttöopas (ENG, FR, DE, ES, RU, JP ja CN)
Inmarsat BGAN -peittokartta

Tämä kartta kuvaa Inmarsatin kattavuuden odotuksia Inmarsatin neljännen L-Band-alueen kaupallisen käyttöönoton jälkeen. Se ei takaa palvelua. Palvelun saatavuus peittoalueiden reunalla vaihtelee eri olosuhteiden mukaan.