Intellian t130W 3-akselinen Global Marine Satellite TV System, 125 cm (49,2") lautasantenni ja WorldView LNB (T3-131AWS)
Out of stock
- BRÄNDI:
- INTELLIAN
- MALLI:
- t130W
- OSA #:
- T3-131AWS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t130W-Syst-T2-1317W2
Intellian t130W 3-akselinen Global Marine Satellite TV System, 125 cm (49,2") lautasantenni ja WorldView LNB (T2-1317W2)
Intellianin t130W sopii ihanteellisesti suurempien jahtien, työveneiden ja kaupallisten alusten tarpeisiin, joiden pituus on 80' ja ylöspäin. 3-akselinen stabilointi, laaja korkeusalue ja rajoittamaton atsimuutti ilman kaapelin purkamista, joten nämä antennit pystyvät vastaanottamaan jopa käytettäessä päiväntasaajaa tai napa-alueilla. Ne on suunniteltu, valmistettu ja testattu kestämään ankarimmat meri- ja sääolosuhteet.
Intellian WorldView LNB - Yhden antennin järjestelmä, joka on rakennettu valloittamaan maailmaa
Intellianin sisäisen suunnittelun suunnittelema ja valmistama eksklusiivinen Intellian WorldView LNB-moduuli tarjoaa saumattoman vaihdon pyöreäpolarisoidun ohjelmoinnin välillä Pohjois-, Keski- ja Etelä-Amerikassa ja lineaarisen polarisoidun ohjelmoinnin välillä Universal Quad LNB:tä käyttäen Euroopassa, Lähi-idässä ja Aasian ja Tyynenmeren alueella. sisäänrakennettu Auto Skew Angle Control -järjestelmä.
Nauti saumattomasta maailmanlaajuisesta satelliittitelevisiovastaanotosta
Koska veneilijöillä on mahdollisuus vastaanottaa monikaistaisia ja monipolarisaatioisia satelliitti-tv-palveluita ympäri maailmaa, veneilijöiden ei enää tarvitse kytkeä manuaalisesti pois antennikuvun sisällä olevaa mikropäätä, kun alus siirtyy toiselle satelliittitelevisiopalvelualueelle. Nauti satelliitti-tv-ohjelmien keskeytyksettömästä vastaanotosta käytännössä minne tahansa Intellian WorldView LNB:n avulla.
Specifications
| MALLI | t130W |
|---|---|
| OSA # | T3-131AWS |
| TUOTETYYPPI | SATELLITE TV |
| KÄYTTÖALUE | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| BRÄNDI | INTELLIAN |
| VERKKO | DIRECTV, DISH NETWORK |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | MERELLINEN |
| LISÄVARUSTEET | ANTENNA |
| ANTENNIN KOKO | 125 cm (49.2 inch) |
| KÄYTTÖLÄMPÖTILA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| PAINO | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |