Intellian v60 VSAT Marine Antenna System (V1-60)
calcActive())">
In stock
- BRÄNDI:
- INTELLIAN
- MALLI:
- v60
- OSA #:
- V1-60
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-V60-System-V1-60
15 321,59 €
ALV 0%:
15 321,59 €
ALV 0%:
Intellian v60 on 60 cm:n Ku-kaistainen merenkulun VSAT-antennijärjestelmä, jonka kompakti tutkarakenne mahdollistaa pienempien alusten sopivuuden järjestelmiin, joissa on tilaa. 3-akselisella stabilointialustalla v60 on ylivoimainen seurantasuorituskyky, joka on lähes yhtä suuri kuin 1 metrin luokan VSAT-antennijärjestelmä. V60 voidaan konfiguroida SCPC-, laajakaista- tai hybridisatelliittiverkkoihin. Se soveltuu nopeaan Internetiin, sää- ja karttapäivityksiin, sähköpostiin, tiedostojen ja kuvien siirtoon, videoneuvotteluun, VoIP:iin, VPN-verkkoihin ja tietokannan varmuuskopiointiin. v60 on suunniteltu ja valmistettu täyttämään tai ylittämään alan ja sotilaalliset tärinä-, isku- ja EMC-standardit, jotta varmistetaan paras luotettavuus ankarimmissa meriolosuhteissa.
v60:ssä on rajoittamaton atsimuuttialue jatkuvaan seurantaan ilman antennin kaapeleiden purkamista. Laaja korkeusalue -10? 100? mahdollistaa v60:n saumattoman signaalin vastaanoton, kun alus matkustaa lähellä päiväntasaajaa tai napa-alueita. Markkinoiden helpoimman asennussuunnittelun ja käyttäjäystävällisimmän käyttöliittymän ansiosta v60 takaa, että saat kokonaan uuden laajakaistakokemuksen merellä.
v60:ssä on sisäänrakennettu GPS nopeaa satelliittihakua varten ja automaattinen polarisaatiosäätö lineaarisen polarisaatiosyötön signaalinvoimakkuuden optimoimiseksi. V60 tarjoaa aina päällä olevan, tinkimättömän suorituskyvyn korkealaatuisimpien ja luotettavimpien yhteyksien avulla merellä. v60 on paras valinta merenkulkijoille, jotka etsivät kaupallista laajakaistakokemusta kompaktilla, kestävällä ja kustannustehokkaalla ratkaisulla.
Specifications
| MALLI | v60 |
|---|---|
| OSA # | V1-60 |
| TUOTETYYPPI | SATELLIITTI INTERNET |
| BRÄNDI | INTELLIAN |
| VERKKO | VSAT |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | MERELLINEN |
| LISÄVARUSTEET | ANTENNA |
| ANTENNIN KOKO | 60 cm (23.6 inch) |
| PAINO | 59,5 kg (131,2 livres) |
| RADOME HEIGHT | 84.5 cm (33.3 inch) |
| RADOME DIAMETER | 78 cm (30.7 inch) |
| POLARIZATION | Cross-pol and Co-pol as standard |
| AZIMUTH RANGE | Unlimited |
| ELEVATION RANGE | -10° ~ 100° |
| CROSS-LEVEL RANGE | Up to ±30° |
Write a Review