Intellian i3 Marine Satellite TV System + Dish-Bell Mim-2 (With Rg6 3M Cable) + Rg6 Cable 15M + Dish HD Receiver (Wally) (B4-309DNSB2)
calcActive())">
En stock
- MARQUE:
- INTELLIAN
- PIÈCE NO.:
- B4-309DNSB2
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Intellian-B4-309DNSB2
4 004,05 €
HT:
4 004,05 €
3 203,24 €
HT:
3 203,24 €
HT:
(B4-309DNSB2) Intellian i3 US System + DISH/Bell MIM-2 (with RG6 3m cable) + RG6 cable 15m + DISH HD Receiver (Wally)
Specifications
| PIÈCE NO. | B4-309DNSB2 |
|---|---|
| TYPE DE PRODUIT | TÉLÉVISION PAR SATELLITE |
| ZONE D’UTILISATION | RÉGIONAL – VOIR CARTE DE DESSERTE |
| MARQUE | INTELLIAN |
| RÉSEAU | DISH NETWORK |
| TYPE D'UTILISATION | MARIN |
| TYPE D'ACCESSOIRE | SYSTÈME |
| TAILLE DE L'ANTENNE | 37 cm (14.6 inch) |
| TEMPÉRATURE DE FONCTIONNEMENT | -25°C à 55°C (-13°F à 131°F) |
| TEMPÉRATURE DE STOCK | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FRÉQUENCE | Bande Ku |
| POIDS | 9.0 kg (19.8 pounds) |
| RADOME HEIGHT | 44 cm (17.3 inch) |
| RADOME DIAMETER | 43 cm (16.9 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| MINIMUM EIRP | 50 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 10° ~ 80° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 60° / sec |
| TURNING RATE | 60° / sec |
| VESSEL SIZE | 25 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL OUTPUT |
What's included
Intellian I3 US System + Dish-Bell Mim-2 (With Rg6 3M Cable) + Rg6 Cable 15M + Dish HD Receiver (Wally) (B4-309DNSB2)
Write a Review