ASE 9575 Extreme BagDock - PTT Enabled (ASE-9575P-BAGDOCK)
In stock
- ΜΑΡΚΑ:
- ASE
- ΜΟΝΤΕΛΟ:
- BAGDOCK
- ΜΕΡΟΣ #:
- ASE-9575P-BAGDOCK
- ORIGIN:
- Ηνωμένες Πολιτείες
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ASE-9575P-BAGDOCK
[
"ASE 9575 Extreme BagDock - Ενεργοποιημένο PTT (ASE-9575B)
Το ASE Bag Dock είναι μια τσάντα πρώτης αντίδρασης που λειτουργεί τόσο με τα τηλέφωνα Iridium 9575 Extreme όσο και με τα τηλέφωνα Iridium 9575 Extreme Push-to-Talk (PTT) (Συσκευές). Το ASE Bag Dock έχει σχεδιαστεί ειδικά και με σκοπό για γρήγορη ανάπτυξη για ομάδες πρώτης αντίδρασης σε φυσικές και ανθρωπογενείς καταστροφές. Το Bag Dock είναι ιδανικό για χρήση σε συστήματα επικοινωνίας έκτακτης ανάγκης, ή για απομακρυσμένους ή μοναχικούς εργαζόμενους στο πεδίο.
Το Bag Dock διαθέτει μια κεραία με μαγνητική βάση που μπορεί να τοποθετηθεί είτε στην οροφή ενός οχήματος είτε σε οποιαδήποτε κοντινή δομή, όπως η κορυφή μιας προσωρινής κατασκευής, για να παρέχει την καλύτερη δυνατή \"θέα του ουρανού\" για να συνδεθεί με το Iridium με τον πιο αξιόπιστο τρόπο. Αυτή η θέα του ουρανού είναι κρίσιμη όταν χρησιμοποιείτε την νέα ισχυρή υπηρεσία Iridium Push-to-Talk (PTT) από την Iridium.
Χρησιμοποιήστε την κεραία μέσα σε ένα όχημα αν χρειαστεί, χρησιμοποιώντας βεντούζες μέσα στο παρμπρίζ. Το Bag Dock εξαλείφει επίσης την ανάγκη χρήσης του αξεσουάρ φόρτισης Iridium που συνδέεται στη βάση του τηλεφώνου/συσκευής. Ενισχύει το τηλέφωνο με δύο τρόπους:
Παρέχει μια βολική θύρα σύνδεσης που χρησιμοποιεί τον φορτιστή AC ή Cigar / Cigarette της Iridium.
Βελτιώνει τον ήχο αποστέλλοντας με ένα Palm Mic (Μικρόφωνο ηχείου) —μερικές φορές αναφέρεται ως \"Fist Mic.\"
Το Bag Dock διαθέτει μια ενσωματωμένη μπαταρία που μπορεί να επεκτείνει τη χρήση του Iridium 9575 έως και 12-19 ώρες (ανάλογα με τη χρήση). Συμπεριλαμβάνεται επίσης με το bag dock ένα fist mic/ηχείο σχεδιασμένο για να ενισχύσει την αποτελεσματικότητα της επικοινωνίας PTT σας. Συμπεριλαμβάνεται με το κιτ και μια βοηθητική είσοδος ήχου αν χρειαστεί να ενσωματωθεί στο ηχοσύστημα του οχήματος, ή για χρήση με εξωτερικό ηχείο.
Το Bag Dock διαθέτει μια ανθεκτική τσάντα από καμβά με εύχρηστες βέλκρο καπάκια για πρόσβαση σε προσαρμοσμένες/κατασκευασμένες περιοχές της τσάντας όπως η κεραία, τα καλώδια, κ.λπ. Το Bag Dock είναι επίσης επενδεδυμένο για να παρέχει προστασία από κρούσεις και σκόνη/βρωμιά τόσο για το τηλέφωνο/συσκευή Iridium 9575 όσο και για τον Σταθμό Σύνδεσης και το Palm Μικρόφωνο Ηχείου. Παρέχει μια συμπαγή συσκευασία για την αποθήκευση όλων των αξεσουάρ για γρήγορη και εύκολη ανάπτυξη σε περίπτωση ανάγκης—Πιστεύουμε ότι αυτή είναι η πιο συμπαγής λύση που είναι διαθέσιμη αυτή τη στιγμή για το Iridium 9575." ]
Specifications
| ΜΟΝΤΕΛΟ | BAGDOCK |
|---|---|
| ΜΕΡΟΣ # | ASE-9575P-BAGDOCK |
| ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ | ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ |
| ΠΕΡΙΟΧΗ ΧΡΗΣΗΣ | 100% GLOBAL |
| ΜΑΡΚΑ | ASE |
| ΔΙΚΤΥΟ | IRIDIUM |
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ | IRIDIUM VOICE |
| ΧΡΗΣΗ ΤΥΠΟΥ | PORTABLE |
| ΤΥΠΟΣ ΑΞΕΣΟΥΑΡ | DOCKING STATION |
| ΣΥΜΒΑΤΟ ΜΕ | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ΜΗΚΟΣ | 15 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ | 11.5 εκ |
| ΒΑΘΟΣ | 33 cm |
| ΒΑΡΟΣ | 1.6 kg (3.5 lbs) |
Feature
[
"Χαρακτηριστικά:
- Προστατευτική Σακούλα Όλα σε Ένα-Συμπαγής
- Ενσωματωμένη Μπαταρία για Επεκτεταμένη Λειτουργία
- Γρήγορη Ανάπτυξη
- Επεκτείνει τη Χρήση του Iridium 9575 κατά 12-19 Ώρες
- Μαγνητική Διπλή Λειτουργία (Iridium + GPS) Κεραία
- Σταθμός Σύνδεσης (Cradle) για το Iridium 9575 και το 9575PTT Τηλέφωνο/Χειριστήριο
- Εύκολη Φόρτιση
- Παρέχει Ενισχυμένο Μικρόφωνο και Ηχείο Χειρός/Παλάμης
- Μοναδική λύση για τα Iridium 9575 και 9575 PTT Τηλέφωνα
- Αυξάνει την Ανθεκτικότητα του Δικτύου Push-to-Talk (PTT)
- Ενισχύει τον Ήχο του Μικροφώνου και του Ηχείου του Τηλεφώνου 9575
- Η Ανάπτυξη γίνεται Εύκολη-Όλα σε Ένα.
- Γρήγορη Ανάπτυξη
- Συνδέστε με την Τροφοδοσία DC του Οχήματος ή με Φορτιστή AC/DC
- Βοηθητική Σύνδεση Ήχου για Ενσωμάτωση στο Όχημα"
]