BEAM Ιριδίου Ενεργή Κεραία (RST740)
In stock
- ΜΑΡΚΑ:
- BEAM
- ΜΕΡΟΣ #:
- RST740
- ORIGIN:
- Ηνωμένες Πολιτείες
- Warranty:
- 12 ΜΗΝΕΣ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Iridium-Active-RST740
BEAM Iridium Active Antenna (RST740)
Η ενεργή κεραία Iridium Beam RST740 είναι μια μικρή, πανκατευθυντική κεραία με υψηλής ποιότητας θήκη. Είναι σχεδιασμένη να λειτουργεί σε βάσεις και τερματικά Iridium BEAM όπου απαιτούνται μακριά καλώδια RF. Αυτό το προϊόν έχει σχεδιαστεί για χρήση μόνο με ενεργά καλώδια. Επιτρέπει καλωδιώσεις που κυμαίνονται από 23μ έως περισσότερα από 100μ (328 πόδια). Έρχεται πλήρης με τροφοδοτικό [15V DC output].
Όταν μια εγκατάσταση υπερβαίνει τα 20μ / 60’ γίνεται πιο οικονομικό να χρησιμοποιηθεί μια ενεργή/τροφοδοτούμενη κεραία Iridium που επιτρέπει τη χρήση πολύ λεπτότερων και φθηνότερων καλωδίων που μπορούν να τρέξουν έως 100μ / 300’ όπου αυτό δεν θα ήταν ποτέ δυνατό με μια παθητική κεραία Iridium. Η ενεργή κεραία RST740 θα λειτουργήσει σε όλα τα προϊόντα Beam και σε οποιαδήποτε συσκευή Iridium, απαιτεί ωστόσο ένα εγκεκριμένο καλώδιο ενεργής κεραίας Beam για χρήση προκειμένου να διαχειριστεί την ενίσχυση ισχύος κατά μήκος της γραμμής RF προς την κεραία.
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Ο συνδυασμός μιας ενεργής κεραίας με τυπικά καλώδια θα προκαλέσει ζημιά στην κεραία.
Specifications
| ΜΕΡΟΣ # | RST740 |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ | ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ |
| ΠΕΡΙΟΧΗ ΧΡΗΣΗΣ | 100% GLOBAL |
| ΜΑΡΚΑ | BEAM |
| ΔΙΚΤΥΟ | IRIDIUM |
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ | IRIDIUM VOICE |
| ΧΡΗΣΗ ΤΥΠΟΥ | ΘΑΛΑΣΣΙΟΣ |
| ΤΥΠΟΣ ΑΞΕΣΟΥΑΡ | ANTENNA |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ | L BAND (1-2 GHz) |
| ΣΥΜΒΑΤΟ ΜΕ | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505 |
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | ACTIVE |
| ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 208,5 mm (8,21 pouces) |
| DIAMETER | 142,4 mm (5,61 μm) |
Feature
• Εγκεκριμένο από το Iridium
• Υψηλής ποιότητας θήκη
• Ενεργή κεραία
• Στήριξη σε πόλο/ιστό
• Λευκό μικρού μεγέθους/αποτύπωμα
• Πανκατευθυντική
• Υποστηρίζει μακριές διαδρομές καλωδίων
• Συμπεριλαμβάνεται κουτί διανομής ρεύματος (απαιτεί 9-32 VDC)
• Εγγύηση επισκευής ή αντικατάστασης 12 μηνών