Δορυφορικό τηλέφωνο Iridium Extreme 9575N σε Safety Yellow (CPKTN1901-002)
Out of stock
- ΜΑΡΚΑ:
- IRIDIUM
- ΜΟΝΤΕΛΟ:
- 9575N EXTREME IN SAFETY YELLOW
- ΜΕΡΟΣ #:
- CPKTN1901-002
- ORIGIN:
- Ταϊλάνδη
- Warranty:
- 12 ΜΗΝΕΣ
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Iridium-9575-Satellite-Phone-Yellow
Η βελτιωμένη ποιότητα φωνής, το ενσωματωμένο μεγάφωνο και η δυνατότητα hands-free καθιστούν το Iridium 9575 την έξυπνη επιλογή.
Το Iridium 9575 Extreme διαθέτει δυνατότητα SMS που σας επιτρέπει να μείνετε σε επαφή και να μοιράζεστε εμπειρίες με άλλους μέσω εύχρηστων μηνυμάτων κειμένου. Αποστολή δωρεάν μηνύματος κειμένου / SMS .
Το Iridium Extreme είναι εξοπλισμένο με ένα προγραμματιζόμενο κουμπί έκτακτης ανάγκης που ενεργοποιεί την κρίσιμη, γρήγορη απόκριση όταν το χρειάζεστε περισσότερο. Είναι το μόνο δορυφορικό τηλέφωνο με κουμπί SOS με δυνατότητα GPS και υπηρεσίες έκτακτης ανάγκης που υποστηρίζονται από την GEOS Travel Safety Group , που περιλαμβάνονται χωρίς επιπλέον χρέωση. Δείτε Λεπτομέρειες .
Το Iridium 9575 Extreme είναι εξοπλισμένο με Location Based Services (LBS) που επιτρέπει τον εντοπισμό θέσης GPS και σας επιτρέπει να εντοπίσετε και να μοιραστείτε τις συντεταγμένες σας από οπουδήποτε στον κόσμο.
Specifications
| ΜΟΝΤΕΛΟ | 9575N EXTREME IN SAFETY YELLOW |
|---|---|
| ΜΕΡΟΣ # | CPKTN1901-002 |
| ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ | ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ |
| ΠΕΡΙΟΧΗ ΧΡΗΣΗΣ | 100% GLOBAL |
| ΜΑΡΚΑ | IRIDIUM |
| ΔΙΚΤΥΟ | IRIDIUM |
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ | IRIDIUM VOICE |
| ΧΡΗΣΗ ΤΥΠΟΥ | ΧΕΙΡΟΣ |
| ΤΥΠΟΣ ΑΞΕΣΟΥΑΡ | HANDSET |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΜΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ | L BAND (1-2 GHz) |
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ | 66 ΔΟΡΥΦΟΡΟΙ |
| ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΙΛΙΑΣ | UP TO 4 HOURS |
| ΧΡΟΝΟΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ | UP TO 30 HOURS |
| ΜΗΚΟΣ | 140 mm (5.5") |
| ΠΛΑΤΟΣ | 60 mm (2.36") |
| ΒΑΘΟΣ | 27 mm (1.06") |
| ΒΑΡΟΣ | 247 grams (8.7 oz) |
Feature
Iridium 9575 Extreme χαρακτηριστικά
• Υπηρεσίες τοποθεσίας με δυνατότητα GPS
• Διαδικτυακή παρακολούθηση
• Προσαρμοσμένες λύσεις ενεργοποιημένες για διαφορετικές αγορές
• Αξεσουάρ για εντυπωσιακή βελτίωση της προσωπικής επικοινωνίας
• Σχεδιασμός κουμπιού SOS συμβατός με δορυφορική συσκευή ειδοποίησης έκτακτης ανάγκης (SEND).
• Αξιόπιστη αμφίδρομη παγκόσμια κάλυψη
• Η πιο σκληρή δορυφορική συσκευή στρατιωτικής ποιότητας που έχει κατασκευαστεί ποτέ
What's included
Παγκόσμιος Χάρτης Κάλυψης Iridium

Το Iridium παρέχει βασικές υπηρεσίες επικοινωνίας προς και από απομακρυσμένες περιοχές όπου δεν υπάρχει άλλη μορφή επικοινωνίας. Τροφοδοτούμενο από έναν μοναδικά εξελιγμένο παγκόσμιο αστερισμό 66 διασυνδεδεμένων δορυφόρων Low-Earth Orbit (LEO), το δίκτυο Iridium® παρέχει συνδέσεις φωνής και δεδομένων υψηλής ποιότητας σε ολόκληρη την επιφάνεια του πλανήτη, συμπεριλαμβανομένων των αεραγωγών, των ωκεανών και των πολικών περιοχών. Μαζί με το οικοσύστημα των συνεργαζόμενων εταιρειών του, το Iridium προσφέρει ένα καινοτόμο και πλούσιο χαρτοφυλάκιο αξιόπιστων λύσεων για αγορές που απαιτούν πραγματικά παγκόσμιες επικοινωνίες.
Σε απόσταση μόλις 780 χιλιομέτρων από τη Γη, η εγγύτητα του δικτύου LEO του Iridium σημαίνει κάλυψη από πόλο σε πόλο, συντομότερη διαδρομή μετάδοσης, ισχυρότερα σήματα, χαμηλότερη καθυστέρηση και μικρότερο χρόνο εγγραφής από ό,τι με τους δορυφόρους GEO. Στο διάστημα, κάθε δορυφόρος Iridium συνδέεται με έως και τέσσερις άλλους δημιουργώντας ένα δυναμικό δίκτυο που δρομολογεί την κυκλοφορία μεταξύ δορυφόρων για να εξασφαλίσει παγκόσμια κάλυψη, ακόμη και όταν τα παραδοσιακά τοπικά συστήματα δεν είναι διαθέσιμα.