Πομποδέκτης Iridium 9602N SBD (4629A-9603N)
calcActive())">
Ο πομποδέκτης Iridium 9602N SBD, που έχει σχεδιαστεί για ενσωμάτωση σε μια ασύρματη εφαρμογή δεδομένων με άλλο υλικό και λογισμικό κεντρικού συστήματος, παρέχει μια ολοκληρωμένη λύση, συμπεριλαμβανομένης της παρακολούθησης θαλάσσιων σκαφών, παρακολούθησης εξοπλισμού και αυτόματης εντοπισμού οχημάτων.
In stock
- ΜΑΡΚΑ:
- IRIDIUM
- ΜΟΝΤΕΛΟ:
- 9602N
- ΜΕΡΟΣ #:
- 4629A-9603N
- ORIGIN:
- Ταϊλάνδη
- Warranty:
- 12 ΜΗΝΕΣ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9602-SBD-Transceiver
220,84 €
Χωρίς ΦΠΑ:
220,84 €
Χωρίς ΦΠΑ:
- Buy 5 for 216,42 € 216,42 € each and save 2%
- Buy 10 for 214,21 € 214,21 € each and save 3%
- Buy 20 for 209,80 € 209,80 € each and save 5%
- Buy 50 for 205,38 € 205,38 € each and save 7%
- Buy 100 for 198,75 € 198,75 € each and save 10%
Πομποδέκτης Iridium 9602N SBD
Ο πομποδέκτης Iridium 9602N SBD, σχεδιασμένος για ενσωμάτωση σε μια ασύρματη εφαρμογή δεδομένων με άλλο υλικό και λογισμικό κεντρικού συστήματος, παρέχει μια ολοκληρωμένη λύση για μια συγκεκριμένη εφαρμογή ή κάθετη αγορά. Το Iridium 9602N είναι ιδανικό για λύσεις M2M, συμπεριλαμβανομένης της παρακολούθησης θαλάσσιων σκαφών, παρακολούθησης εξοπλισμού και αυτόματης εντοπισμού οχημάτων.
Η παγκόσμια, χαμηλής καθυστέρησης υπηρεσία SBD της Iridium είναι η ιδανική λύση για την παρακολούθηση των πάντων, από κοντέινερ και φορτηγά μέχρι αεροπλάνα και πλοία. Είναι ενσωματωμένο από τους Μεταπωλητές Προστιθέμενης Αξίας της Iridium σε εφαρμογές κάθετης αγοράς σε βιομηχανίες όπως Πετρελαίου & Αερίου, Σιδηροδρόμων, Ναυτιλίας, Αεροναυπηγικής, Υπηρεσιών κοινής ωφέλειας και Κυβερνητικών/Στρατιωτικών.
Ο Iridium 9602N είναι ένας πομποδέκτης μονής πλακέτας που παρέχεται ως μονάδα πομποδέκτη "μαύρου κουτιού". Όλες οι διεπαφές συσκευών παρέχονται από έναν ενιαίο σύνδεσμο διασύνδεσης πολλαπλών ακίδων, εκτός από τον σύνδεσμο κεραίας. Μόνο ο πυρήνας πομποδέκτης παρέχεται με το 9602N. Όλες οι άλλες λειτουργίες Field Application του τελικού χρήστη, όπως GPS, λογικός έλεγχος βάσει μικροεπεξεργαστή, ψηφιακές και αναλογικές είσοδοι, ψηφιακές και αναλογικές έξοδοι τροφοδοσίας και κεραίας πρέπει να παρέχονται από τον προγραμματιστή της λύσης. Η διεπαφή συσκευής στην υποδοχή χρήστη αποτελείται από μια διεπαφή σειριακών δεδομένων, είσοδο ρεύματος DC, διαθέσιμη έξοδο δικτύου και γραμμή ελέγχου ενεργοποίησης/απενεργοποίησης. Το Iridium 9602N δεν ενσωματώνει ούτε απαιτεί την εισαγωγή μιας μονάδας ταυτότητας συνδρομητή (γνωστή και ως κάρτα SIM) στον πομποδέκτη. Το Iridium 9602M προορίζεται να χρησιμοποιηθεί ως μονάδα πομποδέκτη τοποθετημένη σε άλλο σύστημα υποδοχής.
Specifications
| ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΑΠΟ | CALGARY, AB, CANADA |
|---|---|
| ΜΟΝΤΕΛΟ | 9602N |
| ΜΕΡΟΣ # | 4629A-9603N |
| ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ | SATELLITE M2M |
| ΠΕΡΙΟΧΗ ΧΡΗΣΗΣ | 100% GLOBAL |
| ΜΑΡΚΑ | IRIDIUM |
| ΔΙΚΤΥΟ | IRIDIUM |
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ | IRIDIUM SBD |
| ΧΡΗΣΗ ΤΥΠΟΥ | ΘΑΛΑΣΣΙΟΣ, ΤΡΟΧΑΙΟΣ |
| POWER REQUIREMENTS | +5 V +/- 0.5 V |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ | 66 ΔΟΡΥΦΟΡΟΙ |
| ΜΗΚΟΣ | 41 mm |
| ΠΛΑΤΟΣ | 45 mm |
| ΒΑΘΟΣ | 13 mm |
| ΒΑΡΟΣ | 30 grams |
Downloads
BROCHURES
(Size: 2.7 MB)
USER MANUALS
(Size: 1.2 MB)
Write a Review