Iridium AeroAntenna Σταθερή Κεραία Μάστερ - Στήριγμα Τοποθέτησης (AT1621-73)
Iridium AeroAntenna Σταθερή Κεραία Μάστερ - Στήριγμα Τοποθέτησης (AT1621-73)
AeroAntenna Σταθερή Κεραία Μάστερ, για χρήση με τα τηλέφωνα δορυφόρου Iridium 9500, 9505 ή 9505A και το φορητό ντοκ 9570, προσφέρει εξαιρετική απόδοση λήψης για μόνιμες εφαρμογές σε κτίρια ή θαλάσσιες εφαρμογές. Είναι σχεδιασμένη για λειτουργία σε ελεύθερο αέρα. (Χωρίς επίπεδο γείωσης.) Η κεραία στήριξης πόλου Iridium AT1621-73 είναι για χρήση με τα τηλέφωνα δορυφόρου Iridium και Motorola και διάφορα συστήματα φορητών σταθμών ντοκ σταθερής θέσης.
Specifications
| ΜΕΡΟΣ # | AT1621-73 |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ | ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ |
| ΠΕΡΙΟΧΗ ΧΡΗΣΗΣ | 100% GLOBAL |
| ΜΑΡΚΑ | AEROANTENNA |
| ΔΙΚΤΥΟ | IRIDIUM |
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ | IRIDIUM VOICE |
| ΧΡΗΣΗ ΤΥΠΟΥ | FIXED, ΘΑΛΑΣΣΙΟΣ |
| ΤΥΠΟΣ ΑΞΕΣΟΥΑΡ | ANTENNA |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ | L BAND (1-2 GHz) |
| ΣΥΜΒΑΤΟ ΜΕ | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM GO! |
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ["85177900"] |
| HEIGHT | 18,5 cm (7,3 busto) |
| DIAMETER | 8.3 cm (3.25 inches) |
| ΒΑΡΟΣ | 226,79 gramas |