Iridium AeroAntenna Mobile Permanent Mount Antenna (AT1621-5)
In stock
- ΜΑΡΚΑ:
- AEROANTENNA
- ΜΕΡΟΣ #:
- AT1621-5
- ORIGIN:
- Ηνωμένες Πολιτείες
- Warranty:
- 12 ΜΗΝΕΣ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-AT1621-5-Fixed-Mobile
Αυτή η κεραία συχνότητας ιριδίου (AT1621-5) έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές ξηράς/κινητής τηλεφωνίας και θα λειτουργεί με συστήματα επικοινωνίας φωνής και δεδομένων. Περιλαμβάνεται καλώδιο κεραίας 197 ιντσών και προσαρτάται στην κεραία. Η κεραία περιλαμβάνει έναν σύνδεσμο διαφράγματος που επιτρέπει την εγκατάστασή της στην οροφή ενός οχήματος με μία μόνο τρύπα.
Προδιαγραφές
Διάμετρος: 8,966 cm (3,53 ίντσες)
Ύψος: 2,108 cm (,83 ίντσες)
Βάρος: 283,49 γραμμάρια (10,0 oz)
(Αυτό το προϊόν κυκλοφορεί επίσης ως Beam RST720)
Specifications
| ΜΕΡΟΣ # | AT1621-5 |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ | ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ |
| ΠΕΡΙΟΧΗ ΧΡΗΣΗΣ | 100% GLOBAL |
| ΜΑΡΚΑ | AEROANTENNA |
| ΔΙΚΤΥΟ | IRIDIUM |
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ | IRIDIUM VOICE |
| ΧΡΗΣΗ ΤΥΠΟΥ | ΤΡΟΧΑΙΟΣ |
| ΤΥΠΟΣ ΑΞΕΣΟΥΑΡ | ANTENNA |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | -40°C to 70°C |
| ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ | L BAND (1-2 GHz) |
| ΣΥΜΒΑΤΟ ΜΕ | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM 9500, IRIDIUM GO! |
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ΠΛΑΤΟΣ | 8.966 cm (3.53 in.) |
| ΒΑΘΟΣ | 2,108 cm (0,83 po) |
| ΒΑΡΟΣ | 283,49 grammes (10,0 onces) |