SatStation Extreme Dock Standard For Iridium 9575 Extreme
In stock
- ΜΑΡΚΑ:
- SATSTATION
- ΜΟΝΤΕΛΟ:
- EXTREME DOCK FOR 9575
- ΜΕΡΟΣ #:
- SAT-AT6910A
- ORIGIN:
- Ηνωμένες Πολιτείες
- Warranty:
- 12 ΜΗΝΕΣ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- SatStation-Extreme-Dock-9575
SatStation Extreme Dock για Iridium 9575
Το να παραμένετε συνδεδεμένοι παντού και σε κάθε κατάσταση δεν ήταν ποτέ πιο κρίσιμο. Το δίκτυο Iridium παρέχει πρόσβαση σε φωνή και δεδομένα οπουδήποτε στον κόσμο, αλλά απαιτεί μια οπτική σύνδεση που δεν είναι πάντα διαθέσιμη. Οι αποβάθρες SatStation παίρνουν τη δύναμη του Iridium στον υπόλοιπο δρόμο για το σπίτι. Το SatStation Extreme Dock παρέχει στους χρήστες δορυφορικών τηλεφώνων Iridium 9575 Extreme πρόσβαση στο δίκτυο Iridium σε εσωτερικούς χώρους, κάτω από τα καταστρώματα, στο όχημά τους ή στο αεροσκάφος τους. Το Extreme Dock έχει σχεδιαστεί ειδικά για το Iridium 9575. Το dock φορτίζει και το 9575 και συνδέεται με μια εξωτερική κεραία χρησιμοποιώντας την υποδοχή στο κάτω μέρος του τηλεφώνου, εξαλείφοντας την ανάγκη για πρόσθετα καλώδια και προσαρμογείς. Στο πλάι θα βρείτε μια θύρα USB που επιτρέπει την πρόσβαση στα δεδομένα Iridium ή στην υπηρεσία Xgate χρησιμοποιώντας το Iridium Axcess Point ή το Optimizer.
Πώς λειτουργεί: Οι χρήστες του SatStation απλώς περνούν το δορυφορικό τηλέφωνό τους Iridium στη βάση του σταθμού σύνδεσης και συνδέουν τα καλώδια τροφοδοσίας και κεραίας. Η βάση συγκρατεί με ασφάλεια το τηλέφωνο και το συνδέει με μια εξωτερική κεραία. Ενώ το τηλέφωνο βρίσκεται στη βάση, η μπαταρία φορτίζεται. Το πληκτρολόγιο του τηλεφώνου Iridium χρησιμοποιείται για την πραγματοποίηση και λήψη κλήσεων σε λειτουργία hands free. Ο φορτιστής αυτοκινήτου 12Vdc του τηλεφώνου ή ο φορτιστής εναλλασσόμενου ρεύματος συνδέεται στη βάση για να επιτρέψει τη φόρτισή του.
Specifications
| ΜΟΝΤΕΛΟ | EXTREME DOCK FOR 9575 |
|---|---|
| ΜΕΡΟΣ # | SAT-AT6910A |
| ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ | ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ |
| ΜΑΡΚΑ | SATSTATION |
| ΔΙΚΤΥΟ | IRIDIUM |
| ΤΥΠΟΣ ΑΞΕΣΟΥΑΡ | DOCKING STATION |
| ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ | L BAND (1-2 GHz) |
| ΣΥΜΒΑΤΟ ΜΕ | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ΜΗΚΟΣ | 12.8" |
| ΠΛΑΤΟΣ | 10" |
| ΒΑΘΟΣ | 6" |
| ΒΑΡΟΣ | 4.15 lbs |