Starlink Standard Ενεργοποιημένο Υψηλής Ταχύτητας Δορυφορικό Διαδίκτυο Τυπικό Κιτ (ΠΡΟΪΟΝ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ)
calcActive())">
Αυτή είναι η ταχύτερη συσκευή δορυφορικού διαδικτύου που είναι διαθέσιμη με ταχύτητες ροής έως 100Mbps! Απαιτείται πηγή ενέργειας.
In stock
- ΜΑΡΚΑ:
- STARLINK
- ΜΟΝΤΕΛΟ:
- STANDARD KIT
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Starlink-Standard-Internet-Kit-PO-EU
275,81 €
Χωρίς ΦΠΑ:
275,81 €
245,16 €
Χωρίς ΦΠΑ:
245,16 €
Χωρίς ΦΠΑ:
["Ενοικίαση Τερματικού Δορυφορικού Διαδικτύου Starlink Υψηλής Ταχύτητας Φορητού
Ένας νέος τρόπος σύνδεσης
Streaming, βιντεοκλήσεις, διαδικτυακά παιχνίδια, απομακρυσμένη εργασία και άλλα είναι τώρα δυνατά ακόμη και στις πιο απομακρυσμένες τοποθεσίες χάρη στο πιο προηγμένο σύστημα διαδικτύου στον κόσμο.
Πώς να Ρυθμίσετε και να Εγκαταστήσετε το Κιτ Starlink σας
Συνδεθείτε σε Λίγα Λεπτά
Ρυθμίστε το Starlink με μόλις δύο βήματα. Οι οδηγίες λειτουργούν σε οποιαδήποτε σειρά:
1 ΣΥΝΔΕΣΤΕ ΤΟ
2 ΣΤΡΕΨΤΕ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ
Το Starlink απαιτεί καθαρή θέα προς τον ουρανό. Κατεβάστε την εφαρμογή Starlink για να προσδιορίσετε την καλύτερη τοποθεσία εγκατάστασης.


Specifications
| ΜΟΝΤΕΛΟ | STANDARD KIT |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ | ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ |
| ΠΕΡΙΟΧΗ ΧΡΗΣΗΣ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ΜΑΡΚΑ | STARLINK |
| ΧΡΗΣΗ ΤΥΠΟΥ | FIXED, PORTABLE |
| ΤΥΠΟΣ ΑΞΕΣΟΥΑΡ | TERMINAL |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | -30ºC to 55ºC (-22°F to 131°F) |
| ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΜΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ | Ka BAND, Ku BAND |
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ANDROID COMPATIBLE, iOS COMPATIBLE |
| ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ | FCC |
| ΜΗΚΟΣ | 303 mm |
| ΒΑΘΟΣ | 513 mm |
| ΒΑΡΟΣ | 2.9 kg (6.4 lbs) without Cable; 3.6 kg (7.9 lbs) with 15.2 m (50 ft) Cable |
What's included
Starlink Coverage Map

Write a Review