Iridium Rand™
Op voorraad
- MERK:
- IRIDIUM
- MODEL:
- EDGE
- DEEL #:
- EDGE1601
- ORIGIN:
- Thailand
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-SBD-Modem
Iridium Rand™
Stel uw klanten in staat gebruik te maken van hun bestaande terrestrische oplossingen voor wagenparkbeheer, telematica, veiligheid en andere toepassingen voor bewaking op afstand via Iridium Edge™, een kant-en-klaar, betrouwbaar apparaat voor satellietcommunicatie dat een aanvulling vormt op bestaande mobiele oplossingen om dual-mode connectiviteit te creëren voor de meest afgelegen en ontoegankelijke gebieden van de wereld.
Een snelle time-to-market is een cruciaal onderdeel in de huidige, zeer competitieve communicatieomgeving. Iridium Edge™ is een kant-en-klaar, milieuverzegeld, robuust hardwareapparaat dat de kosten en complicaties vermindert die gepaard gaan met hardwareontwikkeling, fabricage en certificering van satellietspecifieke terminal.
Belangrijkste kenmerken van Iridium Edge™:
- Hardware-ready apparaat voor eenvoudige integratie met laag risico
- Voordelig apparaat voor betaalbare acceptatie door klanten
- Satelliet-add-on voor echt wereldwijde dekking
- Kant-en-klare beschikbaarheid voor een snelle time-to-market
- Robuuste voeding voor industriële installaties
- Milieuvriendelijk afgedicht voor zware omstandigheden
- 180° zichtlijn voor gecompromitteerde, gedeeltelijk geblokkeerde locaties
- Iridium Short Burst Data℠ (SBD℠) modem voor de superieure netwerkvoordelen van Iridium
Belangrijkste markten:
- Vloot beheer
- Op afstand monitoren
- SCADA
- Behaalde resultaat
- Maritiem
Specifications
| MODEL | EDGE |
|---|---|
| DEEL # | EDGE1601 |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE M2M |
| GEBRUIKSGEBIED | 100% GLOBAL |
| MERK | IRIDIUM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENST | IRIDIUM SBD |
| GEBRUIK TYPE | FIXED, MARITIEM, VOERTUIG |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 67 |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ASSET TRACKING, ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| CERTIFICERING | CE COMPLIANCE, FCC |
| STERRENBEELD | 66 SATELLIETEN |
| LENGTE | 130 mm (5.11") |
| BREEDTE | 80 mm (3.15") |
| DIEPTE | 30 mm (1.18") |
| GEWICHT | 330 grams (11.64 oz) |
Feature
Netwerk:
- Berichtgrootte: 240 bytes (ontvangen), 370 bytes (verzenden)
- Frequentie: 1616 – 1626,5 MHz
Mechanisch:
- Afmetingen: 130 mm (L) x 80 mm (B) x 30 mm (H)
- Bescherming tegen binnendringen: IP 67
- Kabeluitgangen aan de zijkant en onderkant
Milieu:
- Bedrijfstemperatuurbereik: -40C tot 85C
- Opslagtemperatuurbereik: -40C tot 85C
interfaces:
- RS232 AT-opdrachtinterface
- Aan/uit stuurlijnen
Stroom:
- Voeding (9-32V), SAE J1455 Load dump beveiligd
- Bescherming tegen omgekeerde polariteit
- Maximaal vermogen: 1,6 W (piek voor korte uitzendburst)
- Low Power-modi: < 100uA
Certificeringen:
- Iridium® satellietnetwerkcertificering
- FCC, IC, CE, Australië goedkeuringen
- RoHS-conformiteit
Iridium Werelddekkingskaart

Iridium is de enige aanbieder van echt wereldwijde spraak- en dataoplossingen via satelliet met volledige dekking van de aarde (inclusief oceanen, luchtwegen en poolgebieden). Iridium-telefoons leveren essentiële communicatiediensten van en naar afgelegen gebieden waar geen andere vorm van communicatie beschikbaar is.