Beam LiteDOCK Extreme Docking Station for Iridium 9575 (EXTRMLD)
In stock
- MODELL:
- LITEDOCK EXTREME
- DEL #:
- EXTRMLD
- ORIGIN:
- Kina
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-LiteDOCK-Extreme-Iridium
Iridium Extreme-handsettet passar sikkert i dokkingstasjonen med en enkel klikk-lås mekanisme som kan settes inn og tas ut med et trykk på en knapp. Det er bevisst bygget for å la deg bruke SOS-nødsignalet, med en innebygd GPS-koblingsmulighet som lar deg koble til en ekstern GPS-antenn til dokken. Dokkene lar deg også bruke den sidebærbare handsfree-jacken for taleanrop (krever at kunden bruker en kablet ørepropp som følger med Iridium 9575-handsett).
Beam LiteDOCK Extreme har USB dataport, telefonlading, en integrert Iridium- og GPS-antenn, noe som gjør det mulig å holde alle antennekabler og strøm permanent tilkoblet dokkingstasjonen, klar til bruk.
Denne dokken er designet for å være "ekstremt" lav kostnad. LiteDOCK holder Iridium 9575 Extreme satellittelefon, kommer komplett med RAM-feste for enkel montering og er designet for å bruke standard Extreme-handsett-tilbehør for lading og samtaler via handsfree-headsettet. Dokkene gir også enkel tilgang til nødknappen og via Iridium- og GPS-antennforbindelsene, kan gi veldig god innendørs dekning. Dokkene inkluderer også en innebygd GPS-koblingsantenne for å støtte en ekstern GPS-antenn. Så all Extreme GPS-sporing og nødsignaler er fullt støttet i LiteDOCK.
Specifications
| MODELL | LITEDOCK EXTREME |
|---|---|
| DEL # | EXTRMLD |
| PRODUKTTYPE | SATELLITTTELEFON |
| NETTVERK | IRIDIUM |
| BRUK TYPE | FIXED, MARITIM, KJØRETØY |
| DARBINĖ TEMPERATŪRA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| FREKVENS | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATIBEL MED | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| EGENSKAPER | IRIDIUM CERTIFIED |
| SERTIFIKATAI | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, CE COMPLIANCE, RoHS, ELECTRICAL SAFETY, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| BREDDE | 82,2 mm (3,24 tommer) |
| VEKT | 0,375 kg (0,83 livre) |