Beam PotsDOCK Extreme Docking Station for Iridium 9575 (EXTRMPD)
In stock
- MERKE:
- BEAM
- MODELL:
- POTSDOCK EXTREME
- DEL #:
- EXTRMPD
- ORIGIN:
- Kina
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-Extreme-Iridium
PotsDOCK støtter også bruken av et valgfritt kompakt BEAM Privacy Handset som kan festes ved siden av PotsDOCK for ekstra bekvemmelighet om nødvendig.
Dokkens funksjoner inkluderer telefonlading, en USB-tilkobling for datatilkobling, integrert antenne, data- og strømtilkobling som gjør det mulig å holde alle antennekabler og strøm permanent tilkoblet til dokken, noe som gjør den klar til bruk til enhver tid.
PotsDOCK Extreme CRADLE
. Holder Iridium Extreme håndsettet sikkert
. Robust design og konstruksjon
. Lader Iridium Extreme håndsettet klart til bruk
. Integrert antennetilkobling, Iridium & GPS
. USB-tilkobling
POTS/RJ11
. Støtter standard trådløse & kablede telefoner (5 REN)
. POTS telefon kan kjøres 600m (2000 ft) fra enheten
. Lett integrert til PBX-system
. Ring, opptatt & oppringingstoner
. Overlegen talekvalitet
. Behandling av anropsnummer og hurtigoppringing
SPORING
. Utløsning av Quick GPS
. Grensesnitt til BEAM's MyBuddy Extreme
PANIKK/VARSER
. Grensesnitt til BEAM?s MyBuddy Location Based webapplikasjon
. Valgfri ekstern varselknapptilkobling
INTEGRERT BLUETOOTH
. Bluetooth innebygd i dokkeenheten
. Bluetooth handsfree talekobling
INNBYGGET RINGER
. Innebygd ringer for forbedret ringindikasjon
STEMME, DATA, SMS, SBD
. Støtter alle Iridium stemme-, data-, SMS- & SBD-tjenester
. Tilgang til forhåndsbetalt, etterbetalt & mannskapssamtaler
PRIVAT HÅNDSETT
. Støtter valgfritt BEAM Privacy håndsett
. Automatisk svar når den tas ut av koppen
INSTALLASJON
. Støtter 9 - 32V DC strøminngang
. Fleksibel installasjon via universell montering
. Leveres med 100 - 240V AC-pakke inkludert
KVALITET
. Profesjonell industriell design
. 2 års erstatningsgaranti for sinnsro
. 100% fabrikktestet
. Fullt sertifisert, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| MODELL | POTSDOCK EXTREME |
|---|---|
| DEL # | EXTRMPD |
| PRODUKTTYPE | SATELLITTTELEFON |
| MERKE | BEAM |
| NETTVERK | IRIDIUM |
| BRUK TYPE | FIXED, MARITIM, KJØRETØY |
| TILBEHØRSTYPE | DOCKING STATION |
| DARBINĖ TEMPERATŪRA | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C to 85°C (-22°F to 185°F) |
| FREKVENS | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATIBEL MED | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| EGENSKAPER | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| SERTIFIKATAI | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| BREDDE | 82,2 mm (3,24 tommer) |
| DYBDE | 75,9 mm (2,99 pouces) |
| VEKT | 0,45 kg (1 livre) |
Feature
Beam PotsDOCK Extreme funksjonar:
• Slank linje kompakt installasjon
• Integrert Bluetooth-tilkobling
• POTS/RJ11 grensesnitt, kabelstrekk opptil 600m/2000ft
• Støtte for tale, SMS, SBD og kretsbytta data
• Sporing og SOS (via 9575 håndsettet)
• USB datagrensesnitt
• Tilbehør/tenningssensor
• 9-32V DC strøminngang
• AC pluggpakke inkludert 110/240 inngang
• Iridium og GPS-kontakter
• PABX-kompatibel (analog)
• 2 års reparasjons- eller erstatningsgaranti
What's included
Beam PotsDOCK Extreme Innhald:
PotsDOCK Extreme
AC/DC Strømadapter
DC Strømkabel/Sikringssett
Universell Monteringsbrakett (RAM)
Brukarmanual
Rask Startguide