Beam PotsDOCK Extreme Docking Station Bundle for Iridium 9575 (EXTRMPD-SB)
calcActive())">
Beam PotsDOCK Extreme, en Iridium 9575-dokkingstasjon, er en velkjent dokkingstasjon for Iridium 9575-håndsettet som kan brukes i ulike maritime, transport- eller faste applikasjoner, og utvider funksjonaliteten til 9575-håndsettet betraktelig.
In stock
- MERKE:
- BEAM
- DEL #:
- EXTRMPD-SB
- ORIGIN:
- Kina
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-EXTRMPD-SB
1 263,26 €
Ekskl. MVA:
1 263,26 €
Ekskl. MVA:
Beam PotsDOCK Extreme dockingstasjon
Beam PotsDOCK Extreme er en kompakt dokkingstasjon spesielt designet for å støtte RJ11, Bluetooth og sporing. PotsDOCK lar Iridium Extreme-håndsettet kobles til et RJ11/POTS-grensesnitt som muliggjør standard kablet, trådløst eller DECT-håndsetttilkobling eller alternativt kobles til et PABX-system som presenterer standard ringe-, opptatt- og summetone som et standard telefonnettverk.
Iridium Extreme-håndsettet passer sikkert i dokkingstasjonen med en enkel klikk-for-lås-mekanisme som kan settes inn og fjernes med et trykk på en knapp. Den er med hensikt bygget for å la deg bruke SOS-nødsituasjonen, med en innebygd GPS-koblingsmulighet som lar deg koble en ekstern GPS-antenne til dokken.
PotsDOCK støtter også bruken av et valgfritt kompakt BEAM Privacy-håndsett som kan festes ved siden av PotsDOCK for ekstra bekvemmelighet om nødvendig.
Dokken har telefonlading, en USB-tilkobling for datatilkobling, integrert antenne, data- og strømtilkobling som gjør det mulig å holde alle antennekabler og strøm permanent tilkoblet dokken slik at den er klar til bruk til enhver tid.
PotsDOCK Extreme gir ekstra funksjoner som Bluetooth for stemmetilkobling sammen med sporing og varsling som kan konfigureres til å støtte periodisk polling eller nødvarslingsrapportering.
PotsDOCK støtter også bruken av et valgfritt kompakt BEAM Privacy-håndsett som kan festes ved siden av PotsDOCK for ekstra bekvemmelighet om nødvendig.
Dokken har telefonlading, en USB-tilkobling for datatilkobling, integrert antenne, data- og strømtilkobling som gjør det mulig å holde alle antennekabler og strøm permanent tilkoblet dokken slik at den er klar til bruk til enhver tid.
PotsDOCK Extreme CRADLE
. Holder Iridium Extreme-håndsettet sikkert
. Robust design og konstruksjon
. Lader Iridium Extreme håndsett klar til bruk
. Integrert antennetilkobling, Iridium & GPS
. USB-tilkobling
POTS/RJ11
. Robust design og konstruksjon
. Lader Iridium Extreme håndsett klar til bruk
. Integrert antennetilkobling, Iridium & GPS
. USB-tilkobling
POTS/RJ11
. Støtter standard trådløse og kablede telefoner (5 REN)
. POTS-telefonen kan kjøres 600 m (2000 fot) fra enheten
. Enkel integrert til PBX-systemet
. Ringe-, opptatt- og summetone
. Overlegen stemmekvalitet
. Behandling av anropsnummer og hurtigoppringing
SPORING
. POTS-telefonen kan kjøres 600 m (2000 fot) fra enheten
. Enkel integrert til PBX-systemet
. Ringe-, opptatt- og summetone
. Overlegen stemmekvalitet
. Behandling av anropsnummer og hurtigoppringing
SPORING
. Utløsning av Quick GPS
. Grensesnitt til BEAMs MyBuddy Extreme
PANIKK/VARSLER
. Grensesnitt til BEAMs MyBuddy Extreme
PANIKK/VARSLER
. Grensesnitt til BEAMs MyBuddy posisjonsbaserte nettapplikasjon
. Valgfri ekstern varselknapptilkobling
INTEGRERT BLUETOOTH?
. Valgfri ekstern varselknapptilkobling
INTEGRERT BLUETOOTH?
. Blåtann? innebygd i docking-enhet
. Blåtann? håndfri stemmetilkobling
INNBYGGET RINGE
. Blåtann? håndfri stemmetilkobling
INNBYGGET RINGE
. Innebygd ringetone for forbedret ringeindikering
STEMME, DATA, SMS, SBD
. Støtter alle Iridium-tale-, data-, SMS- og SBD-tjenester
. Tilgang til forhåndsbetalt, etterbetalt og crew calling
. Tilgang til forhåndsbetalt, etterbetalt og crew calling
PERSONVERN HÅNDSETT
. Støtter valgfritt BEAM Privacy-håndsett
. Autosvar når den tas ut av koppen
. Autosvar når den tas ut av koppen
INSTALLASJON
. Støtter 9 - 32V DC strøminngang
. Fleksibel installasjon via universalfeste
. Leveres med 100 - 240V AC-pakke inkludert
. Fleksibel installasjon via universalfeste
. Leveres med 100 - 240V AC-pakke inkludert
KVALITET
. Profesjonell industridesign
. 2 års erstatningsgaranti for trygghet
. 100 % fabrikktestet
. Fullt sertifisert, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
. 2 års erstatningsgaranti for trygghet
. 100 % fabrikktestet
. Fullt sertifisert, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| DEL # | EXTRMPD-SB |
|---|---|
| PRODUKTTYPE | SATELLITTTELEFON |
| BRUKSOMRÅDE | 100% GLOBAL |
| MERKE | BEAM |
| NETTVERK | IRIDIUM |
| SERVICE | IRIDIUM VOICE |
| BRUK TYPE | FIXED, MARITIM |
| TILBEHØRSTYPE | DOCKING STATION |
| DARBINĖ TEMPERATŪRA | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| FREKVENS | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATIBEL MED | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| EGENSKAPER | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| SERTIFIKATAI | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| BREDDE | 82.2 mm (3.24 inches) |
| VEKT | 0,45 kg (1 livre) |
What's included
PotsDOCK Extreme
AC/DC strømadapter
DC strømkabel/sikringssett
Universal monteringsbrakett (RAM)
Brukermanual
Hurtigstartveiledning
Write a Review