Beam IntelliDOCK 9555 – balíček dokovací stanice Bluetooth (9555ID-SB)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
In stock
| ČÁST # | 9555ID-SB |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ TELEFON |
| OBLAST POUŽITÍ | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | BEAM |
| SÍŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP POUŽITÍ | FIXED, NÁMOŘNÍ, VOZIDLA |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | BUNDLE |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| KOMPATIBILNÍ S | IRIDIUM 9555 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| SOUHVĚZDÍ | 66 SATELITY |
| DÉLKA | 20 cm (7.9") |
| ŠÍŘKA | 7.5 cm (3") |
| HLOUBKA | 6.5 cm (2.6") |
| HMOTNOST | 0.32 kg |
V krabici:
Paprsek IntelliDOCK 9555
Ocelová montážní konzola pro montáž na beran
Rozhraní a napájecí kabely
Uživatelský manuál
Instalační manuál