Beam LiteDOCK Extreme Docking Station pro Iridium 9575 (EXTRMLD)
TELEFONY | PLÁNY | BALÍČKY | PŘÍSLUŠENSTVÍ | PRONÁJMY | PODPORA"] ```
In stock
- MODELKA:
- LITEDOCK EXTREME
- ČÁST #:
- EXTRMLD
- ORIGIN:
- Čína
- Warranty:
- 24 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-LiteDOCK-Extreme-Iridium
Mobilní telefon Iridium Extreme se bezpečně vejde do dokovací stanice s jednoduchým mechanismem kliknutí pro uzamčení, který lze vložit a vyjmout stisknutím tlačítka. Je navržen tak, aby vám umožnil využívat SOS nouzové volání, s vestavěnou schopností GPS spojení, která vám umožňuje připojit externí GPS anténu k doku. Dok také umožňuje používat boční přenosný handsfree jack pro hlasové hovory (vyžaduje, aby zákazník použil drátovou sluchátko, které je dodáváno s mobilními telefony Iridium 9575).
Beam LiteDOCK Extreme obsahuje USB datový port, nabíjení telefonu, integrovanou anténu Iridium a GPS, což umožňuje trvale připojit všechny anténní kabely a napájení k dokovací stanici, připravené k použití.
Tento dock je navržen tak, aby byl "extrémně" nízkonákladový. LiteDOCK drží satelitní telefon Iridium 9575 Extreme, je dodáván s RAM držákem pro snadnou montáž a je navržen tak, aby používal standardní příslušenství pro mobilní telefon Extreme pro nabíjení a hovory přes handsfree sluchátka. Dok také umožňuje snadný přístup k nouzovému tlačítku a prostřednictvím připojení antén Iridium a GPS může poskytnout velmi dobrou vnitřní pokrytí. Dok také obsahuje vestavěnou GPS spojovací anténu pro podporu externí GPS antény. Takže veškeré sledování GPS Extreme a nouzové upozornění jsou plně podporovány v LiteDOCK.
Specifications
| MODELKA | LITEDOCK EXTREME |
|---|---|
| ČÁST # | EXTRMLD |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ TELEFON |
| SÍŤ | IRIDIUM |
| TYP POUŽITÍ | FIXED, NÁMOŘNÍ, VOZIDLA |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATIBILNÍ S | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| FUNKCE | IRIDIUM CERTIFIED |
| CERTIFIKACE | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, CE COMPLIANCE, RoHS, ELECTRICAL SAFETY, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| ŠÍŘKA | 82,2 mm (3,24 palce) |
| HMOTNOST | 0,375 kg (0,83 livre) |