Beam PotsDOCK Extreme Docking Station for Iridium 9575 (EXTRMPD)
In stock
- ZNAČKA:
- BEAM
- MODELKA:
- POTSDOCK EXTREME
- ČÁST #:
- EXTRMPD
- ORIGIN:
- Čína
- Warranty:
- 24 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-Extreme-Iridium
PotsDOCK také podporuje použití volitelného kompaktního BEAM Privacy Handset, který lze připevnit vedle PotsDOCK pro větší pohodlí, pokud je to potřeba.
Dokovací stanice nabízí nabíjení telefonu, USB připojení pro datové připojení, integrovanou anténu, datové a napájecí připojení, což umožňuje trvalé připojení všech anténních kabelů a napájení k doku, což zajišťuje, že je vždy připravena k použití.
PotsDOCK Extreme CRADLE
. Bezpečně drží Iridium Extreme mobilní telefon
. Robustní design a konstrukce
. Nabíjí Iridium Extreme mobilní telefon připravený k použití
. Integrované připojení antény, Iridium & GPS
. USB konektivita
POTS/RJ11
. Podporuje standardní bezdrátové a pevné telefony (5 REN)
. POTS telefon může být provozován 600m (2000 ft) od jednotky
. Snadno integrováno do PBX systému
. Vyzváněcí, obsazené a vytáčecí tóny
. Vynikající kvalita zvuku
. Zpracování čísla volání a rychlé vytáčení
SLEDOVÁNÍ
. Spouštění rychlé GPS
. Rozhraní k BEAM's MyBuddy Extreme
PANIKA/UPOZORNĚNÍ
. Rozhraní k BEAM?s MyBuddy Location Based webové aplikaci
. Volitelné připojení externího tlačítka pro upozornění
INTEGROVANÝ BLUETOOTH
. Bluetooth vestavěný do dokovací jednotky
. Bluetooth hands-free hlasová konektivita
VESTAVĚNÝ VYZVÁNĚČ
. Vestavěný vyzváněč pro vylepšenou indikaci vyzvánění
HLAS, DATA, SMS, SBD
. Podporuje všechny Iridium hlasové, datové, SMS & SBD služby
. Přístup k předplaceným, postpaid a volání posádky
PRIVÁTNÍ TELEFON
. Podporuje volitelný BEAM Privacy handset
. Automatické zvednutí při vyjmutí z držáku
INSTALACE
. Podporuje napájecí vstup 9 - 32V DC
. Flexibilní instalace pomocí univerzálního držáku
. Dodáváno s 100 - 240V AC balíčkem
KVALITA
. Profesionální průmyslový design
. 2letá záruka na výměnu pro klid na duši
. 100% testováno ve výrobě
. Plně certifikováno, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| MODELKA | POTSDOCK EXTREME |
|---|---|
| ČÁST # | EXTRMPD |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ TELEFON |
| ZNAČKA | BEAM |
| SÍŤ | IRIDIUM |
| TYP POUŽITÍ | FIXED, NÁMOŘNÍ, VOZIDLA |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | DOCKING STATION |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C to 85°C (-22°F to 185°F) |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATIBILNÍ S | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| FUNKCE | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| CERTIFIKACE | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| ŠÍŘKA | 82,2 mm (3,24 palce) |
| HLOUBKA | 75,9 mm (2,99 pouces) |
| HMOTNOST | 0,45 kg (1 livre) |
Feature
Beam PotsDOCK Extreme Features:
• Úzký kompaktní design pro instalaci
• Integrované Bluetooth připojení
• POTS/RJ11 rozhraní, délka kabelu až 600m/2000ft
• Schopnost hlasu, SMS, SBD a přepínaných dat
• Sledování a SOS (přes ruční telefon 9575)
• USB datové rozhraní
• Senzor příslušenství/zapalování
• Napájecí vstup 9-32V DC
• AC napájecí adaptér včetně 110/240 vstupu
• Iridium a GPS konektory
• Kompatibilní s PABX (analogové)
• 2letá záruka na opravu nebo výměnu
What's included
Beam PotsDOCK Extreme Obsah balení:
PotsDOCK Extreme
AC/DC napájecí adaptér
DC napájecí kabel/sada pojistek
Univerzální montážní držák (RAM)
Uživatelská příručka
Rychlý startovní průvodce