Hughes 9202M BGAN Pozemní přenosný satelitní internetový terminál s WiFi (3500566-0004)
In stock
- ZNAČKA:
- HUGHES
- MODELKA:
- 9202M BGAN
- ČÁST #:
- 3500566-0004
- ORIGIN:
- Spojené státy
- Warranty:
- 12 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-9202-IP-Terminal
Hughes 9202 BGAN Pozemní přenosný satelitní internetový terminál s WiFi
Spolehlivý a lehký Hughes 9202 Pozemní přenosný terminál se pyšní kompaktním a elegantním designem. Cenově dostupný a vysoce atraktivní přenosný terminál třídy 2, Hughes 9202 je ideální pro vlády a neziskové organizace, první respondenty, pracovníky veřejné bezpečnosti a mobilní zdravotní péče a vzdálený personál v odvětvích, jako jsou utility, ropa a plyn, lesnictví, kabelové a telekomunikační služby.
Hughes 9202 funguje přes satelitní službu Inmarsat Broadband Global Area Network (BGAN) a poskytuje vysokovýkonné připojení a spolehlivost pro nejnáročnější uživatele a extrémní podmínky.
Pomocí nejmenšího terminálu třídy 2 BGAN na světě se uživatelé mohou připojit při rychlostech IP širokopásmového připojení až 464 kbps a využívat funkce, jako je vestavěný přístup Wi-Fi pro více uživatelů a automatická aktivace kontextu (ACA), včetně možnosti odesílat SMS zprávy prostřednictvím integrovaného uživatelského rozhraní (IUI) bez připojeného notebooku, chytrého telefonu nebo jiného uživatelského zařízení.
Hughes 9202 umožňuje uživateli odesílat a přijímat IP provoz prostřednictvím Ethernetu a Wi-Fi. Paralelně se službou paketových dat podporuje Hughes 9202 plné ISDN a okruhově přepínané hlasové a faxové hovory prostřednictvím dvoulinkového konektoru RJ11.
Plánovači korporátních katastrof a vzdálený terénní personál mohou spolupracovat s důvěrou a efektivitou s různými agenturami a personálem centrály pomocí videa, hlasu a dat současně. Stejně jako všechny modely Hughes BGAN, i Hughes 9202 je založen na IP a poskytuje volitelné, dedikované úrovně kvality služby (QoS).
Specifications
| MODELKA | 9202M BGAN |
|---|---|
| ČÁST # | 3500566-0004 |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ INTERNET |
| OBLAST POUŽITÍ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAČKA | HUGHES |
| SÍŤ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN |
| TYP POUŽITÍ | PORTABLE |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | TERMINAL |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 60°C with battery -25°C to 80°C excluding battery |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| RYCHLOST DAT | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| PODPOROVANÉ JAZYKY | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNKCE | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ISDN (64 Kbps), FoIP (FAX) |
| CERTIFIKACE | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| SOUHVĚZDÍ | 3 SATELITY |
| POHOTOVOSTNÍ DOBA | UP TO 36 HOURS |
| DÉLKA | 216 mm (8.5") |
| ŠÍŘKA | 216 mm (8.5") |
| HLOUBKA | 41 mm (1.61") |
| HMOTNOST | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Feature
Hughes 9202 Vlastnosti
- Odolný a trvanlivý s hodnocením IP55
- Podsvícený LCD displej pro uživatele včetně ovládání se čtyřmi tlačítky
- Wi-Fi podporující přístup pro více uživatelů
- Dvouvodičový RJ11 pro hlas a fax
- Pokročilé integrované uživatelské rozhraní (IUI)
- Automatická aktivace kontextu (ACA)
- Podpora XL pásma
What's included
Package Contents
- Hughes 9202 Land Portable Terminal
- Dobíjecí lithium-ionová baterie
- 5m Ethernet kabel
- AC/DC adaptér s britskými, evropskými a americkými napájecími kabely
Inmarsat BGAN Pokrytí Mapa

Tato mapa zobrazuje očekávání společnosti Inmarsat ohledně pokrytí po komerčním zavedení čtvrté oblasti L-Bandu společnosti Inmarsat. Nepředstavuje záruku služby. Dostupnost služby na okraji pokrytých oblastí kolísá v závislosti na různých podmínkách.