Satelitní rádio ICOM IC-SAT100 PTT
In stock
- ZNAČKA:
- ICOM
- MODELKA:
- IC-SAT100
- ORIGIN:
- Japonsko
- Warranty:
- 12 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ICOM-IC-SAT100-PTT
Satelitní rádio ICOM IC-SAT100 PTT
ICOM IC-SAT100 funguje přes SATELLITE PTT (Push-To-Talk), což je obousměrný rádiový systém, který využívá satelitní síť Iridium®. Může být použit jako komunikační nástroj ve vzdálených, izolovaných oblastech, kde není infrastruktura mobilních telefonů nebo pevných linek. I když se pozemní síťová infrastruktura stane nepoužitelnou kvůli lidské nebo přírodní katastrofě, SATELLITE PTT může poskytnout stabilní zálohu nezávislou na ostatních sítích. Navíc, na rozdíl od satelitních telefonů, mohou uživatelé IC-SAT100 okamžitě začít hovořit se všemi rádii ve stejné talkgroup pouhým stisknutím tlačítka pro vysílání (PTT).
Satelitní rádio ICOM IC-SAT100 PTT lze rychle a snadno nastavit prostřednictvím stávajícího ovládacího centra Iridium® a nadále podporuje až 15 diskusních skupin. Talkgroups lze sdílet, což umožňuje globální interoperabilitu mezi uživateli, a to i při použití různých sluchátek Iridium® PTT.
Satelitní rádio ICOM IC-SAT100 PTT nabízí následující klíčové funkce:
Vodotěsné, prachotěsné a odolné tělo – poskytuje voděodolnost IP67 (1 m hloubka vody po dobu 30 minut) a prachotěsnou ochranu, díky čemuž je ideální pro použití v drsném venkovním prostředí. Rádio také splňuje specifikace MIL-STD 810G a má rozsah provozních teplot od -30 °C do +60 °C (-22 °F až 140 °F).
Vestavěný nouzový klíč – v případě nouze lze snadno najít tlačítko; umožňující přenos tísňového volání předem naprogramovaným uživatelům.
Výkonný zvuk - 1500 mW zvuk dodávaný z interního reproduktoru poskytuje hlasitou a čistou komunikaci, a to i v hlučném prostředí.
Dlouhá životnost baterie - Dodávaná lithium-iontová (Li-ion) baterie poskytuje až 14,5 hodiny provozu.
Zabezpečená komunikace – poskytuje zabezpečené konverzace s 256bitovým šifrováním AES.
Mezi další funkce patří:
Zobrazení ve více jazycích (angličtina, čínština, francouzština, japonština a španělština)
Anténní konektor typu SMA pro volitelnou externí anténu
Funkce AquaQuake™ odstraňuje jakoukoli vnikající vodu, která by mohla proniknout mřížkou reproduktoru jednotky
USB nabíjení (typ USB Micro-B)
Specifications
| MODELKA | IC-SAT100 |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELLITE PTT |
| OBLAST POUŽITÍ | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | ICOM |
| SÍŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM PTT |
| TYP POUŽITÍ | RUČNÍ |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | HANDSET |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -30°C to 60°C (-22°F to 140°F) |
| PODPOROVANÉ JAZYKY | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54, IP 55, IP 67 |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNKCE | GPS, SOS, BLUETOOTH |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| SOUHVĚZDÍ | 66 SATELITY |
| HEIGHT | 135 mm (5,3 pouces) |
| ŠÍŘKA | 57.8 mm (2.3 inch) |
| HLOUBKA | 32,8 mm (1,3 pouces) |
| HMOTNOST | 360 grammes (12,7 oz) avec BP-300 et antenne |
What's included
Co je zahrnuto:
- ICOM IC-SAT100 PTT satelitní rádio
- Baterie, BP-300
- Spona na opasek, MBB-5
- Anténa, FA-S102U
- Stolní nabíječka, BC-241
- AC adaptér, BC-242