Iridium Extreme PTT Satelitní telefon Push To Talk (FPKT1401)
In stock
- ZNAČKA:
- IRIDIUM
- MODELKA:
- 9575 PTT
- ČÁST #:
- FPKT1901
- ORIGIN:
- Thajsko
- Warranty:
- 12 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9575-PPT-Push-To-Talk
Satelitní telefon Iridium 9575 PTT Push To Talk + doprava zdarma!!!
Vytvořeno pro Push-To-Talk
Pro týmovou komunikaci je Iridium Extreme® PTT odolně navrženo tak, aby podporovalo uživatele s vysokou intenzitou v některých z nejdrsnějších podmínek, kdekoli na planetě. Iridium Extreme® PTT, vylepšené o inteligentně navržený režim Push-to-Talk, rozšířený reproduktor, zesílené tlačítko PTT a baterii s rozšířenou kapacitou, posouvá spolehlivou, globální komunikaci na další úroveň. Intuitivní uživatelské rozhraní poskytuje rychlý přístup k mnoha komunikačním službám včetně hlasového volání, SMS a SOS v režimu telefonu a režimu PTT, což vám umožní okamžitě a bezpečně se spojit se svým týmem, kdekoli na planetě.
Push-to-Talk. Vyvinutý.
Pouze Iridium může poskytovat push-to-talk tak, jak bylo zamýšleno – rychlé, jednoduché a přizpůsobitelné měnícím se situacím díky síle globální satelitní sítě Iridium.
V režimu PTT mají vaše týmy přístup k jedinečným funkcím sledování situace a ovládání, včetně:
• Automatická registrace
• Bezdrátové programování diskusních skupin
• Stav služby PTT
• Dynamický výběr a monitorování diskusní skupiny
• ID mluvčího zařízení
• Vzdálenost a směr reproduktoru zařízení
• Vizuální a audio skenování diskusních skupin
To vše v nejvzdálenější síti na světě, která umožňuje vašim týmům okamžitě komunikovat tam, kde to potřebují, bez nákladů a omezení tradičních pozemních věží a opakovačů. Oblasti pokrytí, zabezpečení zařízení a konfiguraci talkgroup mohou administrátoři upravit bezdrátově podle potřeby pomocí webového nástroje Iridium Push-to-Talk (PTT) Command Center, což zjednodušuje podporu a údržbu zařízení nasazených v terénu.
Všestranná mobilita
Na rozdíl od předchozích satelitních systémů PTT, které jsou omezeny na použití ve vozidlech nebo kolem nich, je Iridium Extreme® PTT zcela mobilní satelitní sluchátko, které poskytuje flexibilitu pro podporu každého komunikačního prostředí. Všestranné příslušenství včetně přenosných pouzder na rameno, dokovacích stanic a externích antén (prodávají se samostatně) zajišťuje, že kritická komunikace může být zachována v jakékoli situaci – pěšky, ve vozidle, na lodi nebo v letadle nebo uvnitř budov.
Vaše investice Push-to-talk je bezpečná do budoucna
Společnost Iridium se zavázala rozšiřovat spolehlivost a výkon vaší globální komunikace daleko do budoucnosti. Vaše zařízení Iridium Extreme PTT jsou navržena tak, aby byla kompatibilní jak se současnou sítí Iridium®, tak s Iridium NEXT, průkopnickou konstelací 66 vzájemně propojených, nízkozemských satelitů nové generace společnosti Iridium s plánovaným startem v roce 2015. Jsme odhodláni zajistit, aby investice, které dnes provedete, budou nadále podporovány na vysoce spolehlivé a kriticky důležité síti společnosti Iridium.
Specifications
| MODELKA | 9575 PTT |
|---|---|
| ČÁST # | FPKT1901 |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ TELEFON, SATELLITE PTT |
| OBLAST POUŽITÍ | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | IRIDIUM |
| SÍŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM PTT |
| TYP POUŽITÍ | RUČNÍ |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | HANDSET |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| RYCHLOST DAT | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| PODPOROVANÉ JAZYKY | ENGLISH, FRENCH, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| FUNKCE | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| CERTIFIKACE | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| SOUHVĚZDÍ | 66 SATELITY |
| DOBA HOVORU | UP TO 6.5 HOURS |
| POHOTOVOSTNÍ DOBA | UP TO 54 HOURS |
| DÉLKA | 140 mm (5.5") |
| ŠÍŘKA | 60 mm (2.36") |
| HLOUBKA | 32 mm (1.26") |
| HMOTNOST | 268 grams (9.45 oz) |
Feature
Funkce Iridium 9575 PTT Push To Talk
- Vše nabízené v rámci Iridium Extreme® plus funkce push-to-talk
- Globální schopnosti PTT a konfigurovatelné diskusní skupiny
- Vyztužené tlačítko PTT
- Vysoký zvukový reproduktor
- Vylepšená funkce SMS a e-mailových zpráv
- Služby založené na poloze s podporou GPS
- SOS přístup v režimu telefonu
- Výdrž baterie v režimu telefonu: pohotovostní režim až (54) hodin; doba hovoru až (6,5) hodin
- Výdrž baterie v režimu PTT: pohotovostní režim až (16,5) hodin; Doba hovoru až (5) hodin
What's included
Co je v krabici?
- Zařízení Iridium Extreme PTT
- Vysokokapacitní baterie
- Cestovní nabíječka s mezinárodními adaptéry
- Nabíječka do auta
- Kožené pouzdro
- USB datový kabel
- Uživatelský manuál
- adaptéry na příslušenství (2x)
- Magnetická anténa pro montáž do vozidla s 5' kabelem
- Hands-free sluchátko s mikrofonem
Mapa globálního pokrytí Iridium Push To Talk (PTT).

Iridium dodává základní komunikační služby do a ze vzdálených oblastí, kde není dostupná žádná jiná forma komunikace. Síť Iridium®, poháněná jedinečně sofistikovanou globální konstelací 66 propojených satelitů na nízké oběžné dráze (LEO), poskytuje vysoce kvalitní hlasové a datové spojení po celém povrchu planety, včetně dýchacích cest, oceánů a polárních oblastí. Společně se svým ekosystémem partnerských společností Iridium dodává inovativní a bohaté portfolio spolehlivých řešení pro trhy, které vyžadují skutečně globální komunikaci.
Blízkost sítě LEO společnosti Iridium, která se nachází pouhých 780 kilometrů od Země, znamená pokrytí od pólu k pólu, kratší přenosovou cestu, silnější signály, nižší latenci a kratší dobu registrace než u satelitů GEO. Ve vesmíru je každý satelit Iridium propojen až se čtyřmi dalšími, čímž vzniká dynamická síť, která směruje provoz mezi satelity, aby bylo zajištěno globální pokrytí, i když tradiční místní systémy nejsou dostupné.