Iridium Beam PotsDOCK Extreme Deluxe Anti-Piracy Solution (EXTRMPD-DPB)
calcActive())">
In stock
- ZNAČKA:
- BEAM
- MODELKA:
- POTSDOCK EXTREME DELUXE ANTO-PIRACY BUNDLE
- ČÁST #:
- EXTRMPD-DPB
- Warranty:
- 24 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-EXTRMPD-DPB
2 653,13 €
Bez DPH:
2 653,13 €
Bez DPH:
Beam PotsDOCK Extreme Deluxe Anti-Piracy Solution (EXTRMPD-DPB)
Beam PotsDOCK Extreme je kompaktní dokovací stanice speciálně navržená pro podporu RJ11, Bluetooth a sledování. PotsDOCK umožňuje sluchátko Iridium Extreme propojit s rozhraním RJ11/POTS umožňujícím standardní kabelové, bezdrátové nebo DECT sluchátko nebo alternativně propojit se systémem PABX se standardními vyzváněcími, obsazovacími a oznamovacími tóny jako standardní telefonní síť.
Sluchátko Iridium Extreme se bezpečně vejde do dokovací stanice pomocí mechanismu snadného zaklapnutí, který lze vložit a vyjmout stisknutím tlačítka. Je účelově zkonstruován tak, aby vám umožnil využít nouzové situace SOS, s vestavěnou schopností připojení GPS, která vám umožní připojit externí anténu GPS k doku.
PotsDOCK také podporuje použití volitelného kompaktního BEAM Privacy Handset, který lze v případě potřeby připojit vedle PotsDOCK pro větší pohodlí.
Dokovací stanice je vybavena nabíjením telefonu, připojením USB pro datové připojení, integrovanou anténou, datovým a napájecím připojením, které umožňuje mít všechny anténní kabely a napájení trvale připojené k doku, aby byl vždy připraven k použití.
PotsDOCK Extreme poskytuje další funkce, jako je Bluetooth pro hlasové připojení spolu se sledováním a upozorněním, které lze nakonfigurovat tak, aby podporovalo pravidelné dotazování nebo hlášení nouzových upozornění.
PotsDOCK také podporuje použití volitelného kompaktního BEAM Privacy Handset, který lze v případě potřeby připojit vedle PotsDOCK pro větší pohodlí.
Dokovací stanice je vybavena nabíjením telefonu, připojením USB pro datové připojení, integrovanou anténou, datovým a napájecím připojením, které umožňuje mít všechny anténní kabely a napájení trvale připojené k doku, aby byl vždy připraven k použití.
PotsDOCK Extreme CRADLE
. Bezpečně drží sluchátko Iridium Extreme
. Robustní provedení a konstrukce
. Nabíjí sluchátko Iridium Extreme připravené k použití
. Integrované připojení antény, Iridium a GPS
. USB připojení
POTS/RJ11
. Robustní provedení a konstrukce
. Nabíjí sluchátko Iridium Extreme připravené k použití
. Integrované připojení antény, Iridium a GPS
. USB připojení
POTS/RJ11
. Podporuje standardní bezdrátové a kabelové telefony (5 REN)
. Telefon POTS lze spustit 600 m (2000 stop) od jednotky
. Snadná integrace do systému PBX
. Vyzváněcí, obsazovací a oznamovací tóny
. Špičková kvalita hlasu
. Zpracování telefonního čísla a rychlé vytáčení
SLEDOVÁNÍ
. Telefon POTS lze spustit 600 m (2000 stop) od jednotky
. Snadná integrace do systému PBX
. Vyzváněcí, obsazovací a oznamovací tóny
. Špičková kvalita hlasu
. Zpracování telefonního čísla a rychlé vytáčení
SLEDOVÁNÍ
. Spuštění rychlého GPS
. Rozhraní pro BEAM's MyBuddy Extreme
PANIKA/POZOR
. Rozhraní pro BEAM's MyBuddy Extreme
PANIKA/POZOR
. Rozhraní k webové aplikaci BEAM MyBuddy Location Based
. Volitelné připojení externího tlačítka výstrahy
INTEGROVANÉ BLUETOOTH?
. Volitelné připojení externího tlačítka výstrahy
INTEGROVANÉ BLUETOOTH?
. Bluetooth? vestavěná do dokovací jednotky
. Bluetooth? hlasové připojení handsfree
VESTAVĚNÝ ZVONEK
. Bluetooth? hlasové připojení handsfree
VESTAVĚNÝ ZVONEK
. Vestavěné vyzvánění pro vylepšenou indikaci vyzvánění
HLAS, DATA, SMS, SBD
. Podporuje všechny hlasové, datové, SMS a SBD služby Iridium
. Přístup k předplaceným, post placeným a volání posádky
. Přístup k předplaceným, post placeným a volání posádky
OCHRANA SLUCHÁTKA
. Podporuje volitelné sluchátko BEAM Privacy
. Automatická odpověď při vyjmutí z šálku
. Automatická odpověď při vyjmutí z šálku
INSTALACE
. Podporuje 9 - 32V DC napájení
. Flexibilní instalace pomocí univerzálního držáku
. Dodáváno včetně 100-240V AC balení
. Flexibilní instalace pomocí univerzálního držáku
. Dodáváno včetně 100-240V AC balení
KVALITNÍ
. Profesionální průmyslový design
. 2letá záruka na výměnu pro klid v duši
. 100% továrně testováno
. Plně certifikováno, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
. 2letá záruka na výměnu pro klid v duši
. 100% továrně testováno
. Plně certifikováno, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| MODELKA | POTSDOCK EXTREME DELUXE ANTO-PIRACY BUNDLE |
|---|---|
| ČÁST # | EXTRMPD-DPB |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ TELEFON |
| OBLAST POUŽITÍ | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | BEAM |
| SÍŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP POUŽITÍ | FIXED, NÁMOŘNÍ, VOZIDLA |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | DOCKING STATION |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C to 85°C (-22°F to 185°F) |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATIBILNÍ S | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| FUNKCE | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| CERTIFIKACE | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| ŠÍŘKA | 82.2 mm (3.24 inches) |
| HLOUBKA | 75,9 mm (2,99 pouces) |
| HMOTNOST | 0,45 kg (1 livre) |
What's included
PotsDOCK Extreme
AC/DC napájecí adaptér
Sada DC napájecího kabelu/pojistky
Univerzální montážní držák (RAM)
Uživatelský manuál
Rychlý návod
Downloads
QUICK START
(Size: 2.1 MB)
USER MANUALS
(Size: 5.4 MB)
BROCHURES
(Size: 3.8 MB)
(Size: 2.3 MB)
(Size: 1.1 MB)
Write a Review