Starlink Standard Aktuátorový vysokorychlostní satelitní internet Standardní sada (PŘEDCHOZÍ MAJETEK)
calcActive())">
Toto je nejrychlejší zařízení pro satelitní internet dostupné s rychlostmi streamování až 100Mbps! Je vyžadován zdroj napájení.
In stock
- ZNAČKA:
- STARLINK
- MODELKA:
- STANDARD KIT
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Starlink-Standard-Internet-Kit-PO-EU
275,81 €
Bez DPH:
275,81 €
245,16 €
Bez DPH:
245,16 €
Bez DPH:
Starlink Vysokorychlostní Přenosný Satelitní Internet Terminál Pronájem
Nový způsob připojení
Streamování, videohovory, online hraní, práce na dálku a další jsou nyní možné i na těch nejvzdálenějších místech díky nejpokročilejšímu internetovému systému na světě.
Jak nastavit a nainstalovat váš Starlink Kit
Připojte se k internetu během několika minut
Nastavte Starlink ve dvou krocích. Pokyny fungují v libovolném pořadí:
1 ZAPOJTE TO
2 SMĚŘTE NA NEBE
Starlink vyžaduje neomezený výhled na oblohu. Stáhněte si aplikaci Starlink, abyste určili nejlepší místo pro instalaci.


Specifications
| MODELKA | STANDARD KIT |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ INTERNET |
| OBLAST POUŽITÍ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAČKA | STARLINK |
| TYP POUŽITÍ | FIXED, PORTABLE |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | TERMINAL |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -30ºC to 55ºC (-22°F to 131°F) |
| PODPOROVANÉ JAZYKY | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| FREKVENCE | Ka BAND, Ku BAND |
| FUNKCE | INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ANDROID COMPATIBLE, iOS COMPATIBLE |
| CERTIFIKACE | FCC |
| DÉLKA | 303 mm |
| HLOUBKA | 513 mm |
| HMOTNOST | 2.9 kg (6.4 lbs) without Cable; 3.6 kg (7.9 lbs) with 15.2 m (50 ft) Cable |
What's included
Starlink Coverage Map

Write a Review