Thuraya IP + přenosný širokopásmový satelitní modem
In stock
- ZNAČKA:
- THURAYA
- MODELKA:
- IP+
- ČÁST #:
- 9104
- ORIGIN:
- Spojené státy
- Warranty:
- 12 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-IP-Plus-Modem
Thuraya IP+ poskytuje nejvyšší rychlosti IP z terminálu své velikosti a je navržen tak, aby podporoval širokou škálu kriticky důležitých aplikací. Vysoce přenosný Thuraya IP+ lze snadno nasadit z batohu na širokopásmové připojení během několika sekund, což vám umožní využít spolehlivý širokopásmový přístup z míst pokrytých rozsáhlou satelitní sítí Thuraya.
Práce. E-mailem. Surfovat. Skype. Facebook. Kdekoli.
Vysokorychlostní IP schopnosti Thuraya IP+ umožňují uživatelům přístup k podnikovým sítím a spojení s kolegy, rodinou a přáteli prostřednictvím e-mailu, sociálních médií a VoIP aplikací, kdekoli a kdykoli to potřebují.
Specifications
| DORUČENÍ Z | DUBAI, UAE |
|---|---|
| MODELKA | IP+ |
| ČÁST # | 9104 |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ INTERNET |
| OBLAST POUŽITÍ | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| ZNAČKA | THURAYA |
| SÍŤ | THURAYA |
| SERVIS | THURAYA IP |
| TYP POUŽITÍ | PORTABLE |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNKCE | INTERNET, EMAIL |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| SOUHVĚZDÍ | 2 SATELITY |
| DÉLKA | 216 mm (8.5") |
| ŠÍŘKA | 216 mm (8.5") |
| HLOUBKA | 45 mm |
| HMOTNOST | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Mapa pokrytí Thuraya IP+

Robustní satelitní síť Thuraya poskytuje pokrytí v nejvzdálenějších lokalitách a zajišťuje satelitní komunikaci bez přetížení, abyste byli neustále ve spojení. Od inovativního satelitního designu až po spolehlivost každého zařízení a příslušenství Thuraya poskytujeme skutečně vynikající řešení satelitní komunikace za hranicemi pozemních systémů a mobilních sítí.
Síť Thuraya nepokrývá severní ani jižní Ameriku.