Terminál Cobham Explorer 540 BGAN M2M (403715A-00500)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
In stock
- ZNAČKA:
- COBHAM
- MODELKA:
- EXPLORER 540
- ČÁST #:
- 403715A-00550
- ORIGIN:
- Thajsko
- Warranty:
- 12 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-Explorer-540-M2M
Terminál Cobham Explorer 540 BGAN M2M
Spolehlivý a všestranný
EXPLORER 540 je první komunikační terminál na světě Machine-to-Machine (M2M), který funguje v sítích Inmarsat BGAN (Broadband Global Area Network) i 2G/3G/LTE. S odolností, která je klíčovým parametrem v sítích M2M, je primárním cílem návrhu pro EXPLORER 540 poskytnout nejspolehlivější a zároveň nejvšestrannější M2M konektivitu, která je dnes k dispozici.
Řízení nákladů
Jako jediný terminál Inmarsat BGAN M2M, který nabízí provoz v duálním režimu, EXPLORER 540 zavádí jedinečnou flexibilitu a řízení nákladů na datovou komunikaci M2M, protože zajišťuje, že v závislosti na umístění lze zvolit nejefektivnější komunikační službu. Jako nejpokročilejší dostupný terminál BGAN M2M se EXPLORER 540 dobře hodí pro zakázková řešení M2M, jako je IP SCADA pro páteřní přenos dat, sledování majetku, dohled v reálném čase a vzdálenou telemetrii.
Vždy dostupný
Dvourežimový provoz EXPLORER 540 zajišťuje kontinuitu přenosu dat M2M IP, který často pochází z těžko dostupných, vzdálených míst, a poskytuje významné možnosti převzetí služeb při selhání s automatickým přepínáním mezi BGAN a celulárními sítěmi. Pro organizace přenášející důležitá data v reálném čase v rámci svých sítí M2M poskytuje duální režim EXPLORER 540 bezkonkurenční dostupnost služeb.
Jakékoli prostředí
EXPLORER 540 je odolný terminál M2M navržený tak, aby poskytoval spolehlivá a bezpečná IP data i v těch nejdrsnějších prostředích. S rozměry 20 x 20 cm a pouhých 1,6 kg je to nejmenší a nejlehčí BGAN M2M terminál na současném trhu. Dodává se s přiloženým držákem na tyč a snadno se instaluje a snadno se nastavuje. Díky odolnému krytu a prachu a vodě odolnému provedení IP66 je EXPLORER 540 perfektní volbou pro jakýkoli druh pevné instalace venku nebo uvnitř.
Specifications
| MODELKA | EXPLORER 540 |
|---|---|
| ČÁST # | 403715A-00550 |
| GPU | 200 TOPS |
| TYP PRODUKTU | SATELLITE M2M |
| OBLAST POUŽITÍ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAČKA | COBHAM |
| SÍŤ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN M2M |
| TYP POUŽITÍ | FIXED |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | TERMINAL |
| PODPOROVANÉ JAZYKY | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| SOUHVĚZDÍ | 3 SATELITY |
| DÉLKA | 202mm (8") |
| ŠÍŘKA | 202mm (8") |
| HLOUBKA | 51.8 mm (2") |
| HMOTNOST | 1.6 kg (3.5 lbs) (with cellular modem) |
Feature
Funkce Cobham Explorer 540
• EXPLORER 540 má certifikaci BGAN M2M a schválený typ BGAN třídy 2 pro služby, jako je BGAN Link
• Lehký a odolný design IP66 zajišťuje odolnost pro venkovní montáž – není potřeba žádný kryt
• Polemount součástí balení
• Jednoduché nastavení a ovládání
• Všestranné možnosti napájení se vstupem Power over Ethernet (PoE) a 10-32 V DC
• Dvě kabelové průchodky pro snadnou instalaci standardních napájecích a ethernetových kabelů do zadního krytu
• Vzdálená správa terminálu pomocí SMS včetně konfigurace, ladění a přístupu k webovému rozhraní
• Volitelný celulární 2G/3G/LTE modem je integrovanou součástí designu
• Automatické převzetí služeb při selhání mezi BGAN a mobilní sítí zajišťuje nepřetržité připojení
What's included
• Terminál EXPLORER 540
• Polemount
• Rychlý návod
• Vícejazyčný webový server (ENG, FR, DE, ES, RU, JP a CN)
• 2 kabelové průchodky a 1 záslepka
• Bezpečnostní torx bit pro zadní kryt
• Inbusový klíč pro montáž na sloup
Mapa pokrytí Inmarsat BGAN M2M
