Mobilní modem Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE (403715A-101)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
In stock
- ZNAČKA:
- COBHAM
- ČÁST #:
- 403715A-101
- ORIGIN:
- Dánsko
- Warranty:
- 12 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Explorer-Cellular-Modem
Mobilní modem Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE (403756A-00500)
Pouhým připojením LTE modemu na zadní straně EXPLORER 540 je terminál schopen používat místní celulární síť jako alternativu k BGAN s automatickým převzetím služeb při selhání mezi BGAN a celulárními sítěmi.
LTE Modem je určen pro automobily a je navržen pro drsná prostředí s rozšířeným teplotním rozsahem -40 až +85 °C a dosahuje propustnosti až 150 Mbps s LTE Cat. 4.
Specifications
| ČÁST # | 403715A-101 |
|---|---|
| GPU | 200 TOPS |
| TYP PRODUKTU | SATELLITE M2M |
| OBLAST POUŽITÍ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAČKA | COBHAM |
| SÍŤ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN M2M |
| TYP POUŽITÍ | FIXED |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| DÉLKA | 85 mm |
| ŠÍŘKA | 85 mm |
| HLOUBKA | 40 mm |
| HMOTNOST | 380 grams |