iDirect Evolution X1 DVB-S2 Dálkový satelitní router
In stock
- ZNAČKA:
- IDIRECT
- MODELKA:
- X1
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- iDirect-Evolution-X1-Router
iDirect Evolution X1 DVB-S2 Dálkový satelitní router
Nákladově efektivní dálkový balíček ideální pro rozsáhlé sítě pro SCADA, prodejní místa, bankomaty, femtocelly a aplikace malých podniků. Dálkový router nabízí DVB-S2/ACM a adaptivní TDMA, směrování, funkčnost VLAN, QoS a volitelnou šifrování AES.
Specifications
| MODELKA | X1 |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ INTERNET |
| ZNAČKA | IDIRECT |
| SÍŤ | VSAT |
| FREKVENCE | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| CERTIFIKACE | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| DÉLKA | 22.9 cm (9") |
| ŠÍŘKA | 17,3 cm (6,8") |
| HLOUBKA | 4.6 cm (1.8") |
| HMOTNOST | 0.82 kg (1.8 lb) |