Intellian t130W Empty Dome (S2-13119_B)
calcActive())">
Intellian t130W Empty Dome (S2-13119_B)
Specifications
| MODEL | t130W EMPTY DOME |
|---|---|
| EN DEL # | S2-13119_B |
| PRODUKTTYPE | SATELLITE TV |
| ANVENDELSESOMRÅDE | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MÆRKE | INTELLIAN |
| NETVÆRK | DIRECTV, DISH NETWORK |
| BRUG TYPE | MARITIM |
| TILBEHØRSTYPE | DOME |
| ANTENNE STØRRELSE | 125 cm (49.2 inch) |
| DRIFTSTEMPERATUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| VÆGT | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
Write a Review