Beam IsatDock LITE Inmarsat IsatPhone Prolle (ISD LITE)
In stock
- BRÄNDI:
- BEAM
- MALLI:
- ISD LITE
- Warranty:
- 12 KUUKAUTTA
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Inmarsat-Beam-IsatPhone-Lite
Beam IsatDock LITE Inmarsat IsatPhone Prolle (ISD LITE)
Beam IsatDock LITE Inmarsatin IsatPhone Prolle mahdollistaa puolipysyvän asennuksen useisiin eri sovelluksiin, joissa maa- ja merisovelluksiin tarvitaan helppo pääsy tavallisiin ääni- ja *datapalveluihin.
IsatDock LITE mahdollistaa sen, että IsatPhone Pro on aina päällä ja valmis vastaanottamaan saapuvat puhelut, joihin voidaan vastata Bluetooth-lisävarusteen tai valinnaisen yksityisyyden suojapuhelimen kautta. IsatPhone Pro -luuri sopii tiukasti Dockiin, joka on myös avaimella lukittava, muita ominaisuuksia ovat puhelimen lataus, USB *dataportti, sisäänrakennettu soittoääni ja mahdollistaa antennin ja virran kytkemisen pysyvästi telakkaan käyttövalmiina. IsatPhone Pro -luuri on helppo asettaa paikalleen ja irrottaa painamalla telakointiaseman yläosassa olevaa painiketta, joten sitä on erittäin helppo käyttää tarvittaessa irti telakasta.
Specifications
| MALLI | ISD LITE |
|---|---|
| TUOTETYYPPI | SATELLIITTIPUHELIN |
| KÄYTTÖALUE | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRÄNDI | BEAM |
| VERKKO | INMARSAT |
| PALVELU | INMARSAT VOICE |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | FIXED, MERELLINEN, AJONEUVO |
| LISÄVARUSTEET | DOCKING STATION |
| KÄYTTÖLÄMPÖTILA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| TAAJUUS | L BAND (1-2 GHz) |
| YHTEENSOPIVA | ISATPHONE PRO |
Feature
Beam IsatDock LITE -ominaisuudet
• Pitää puhelimen aina ladattuna
• Säädettävä sisäänrakennettu soittoääni
• Tila-LED säädettävällä kirkkaudella
• Sisältää yleisen RAM-kiinnikkeen
• Ääni- ja datatuki
• Valinnainen yksityisyysluuri
• Ohut muotoilu
• Korkealaatuista ABS-muovia
• Yksitoiminen asennusmekanismi
• Asennusohjaimet
• Yhden painikkeen vapautus
• Avaimella lukittava
• Yleiskäyttöiset asennusvaihtoehdot
• Vankka GSPS/GPS-antenniliitäntä
• Helppokäyttöiset ohjauspainikkeet
• 24 kuukauden takuu
What's included
Mitä sisältyy:
• IsatDock LITE
• Yleiskiinnitysteline (RAM)
• Luurin lukitusavain
• 10-32V DC virtajohto
• Käyttöopas
• Pikaopas