Intellian i6/i6P/i6W/s6HD tyhjä kupu- ja pohjalevykokoonpano (S2-6110)
calcActive())">
In stock
- BRÄNDI:
- INTELLIAN
- MALLI:
- i6 EMPTY DOME
- OSA #:
- S2-6110
- ORIGIN:
- Etelä-Korea
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6-Empty-Dome
1 396,10 €
ALV 0%:
1 396,10 €
ALV 0%:
Intellian i6/i6P/i6W/s6HD tyhjä kupu- ja pohjalevykokoonpano (S2-6110)

Specifications
| TOIMITUS | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MALLI | i6 EMPTY DOME |
| OSA # | S2-6110 |
| TUOTETYYPPI | SATELLITE TV |
| KÄYTTÖALUE | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| BRÄNDI | INTELLIAN |
| VERKKO | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK, SKY BRAZIL, TELUS SATELLITE TV |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | MERELLINEN |
| LISÄVARUSTEET | DOME |
| ANTENNIN KOKO | 37 cm (14.6 inch) |
| KÄYTTÖLÄMPÖTILA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| RADOME HEIGHT | 70 cm (27.6 inch) |
| RADOME DIAMETER | 72 cm (28.3 inch) |
Tuki
Write a Review