Beam DriveDOCK Extreme Docking Station για Iridium 9575 (EXTRMDD)
ΤΗΛΕΦΩΝΑ | ΣΧΕΔΙΑ | ΔΕΜΑΤΑ | ΑΞΕΣΟΥΑΡ | ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΑ | ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ
In stock
- ΜΑΡΚΑ:
- BEAM
- ΜΟΝΤΕΛΟ:
- DRIVEDOCK EXTREME
- ΜΕΡΟΣ #:
- EXTRMDD
- ORIGIN:
- Κίνα
- Warranty:
- 24 ΜΗΝΕΣ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-DriveDOCK-Extreme-Iridium
Beam DriveDOCK Extreme Docking Station (EXTRMDD)
Η λύση σύνδεσης hands-free BEAM DriveDOCK Extreme παρέχει μια εγκατάσταση μεταφοράς υψηλής ποιότητας για το ακουστικό Iridium Extreme. Η βάση σύνδεσης διαθέτει ενσωματωμένες τεχνολογίες ακύρωσης ηχούς και full duplex για την παροχή ανώτερης ποιότητας φωνής και επαγγελματικές κλήσεις hands-free ή ιδιωτικότητας για οποιοδήποτε όχημα ή αεροσκάφος*.
Το ακουστικό Iridium Extreme εφαρμόζει με ασφάλεια στο dock, το οποίο διαθέτει σύνδεση USB και σειριακών δεδομένων, φόρτιση τηλεφώνου και ενσωματωμένη κεραία, σύνδεση δεδομένων και τροφοδοσίας που επιτρέπουν τη μόνιμη σύνδεση όλων των καλωδίων κεραίας και του ρεύματος στο DriveDOCK έτοιμα για χρήση.
Το ακουστικό Iridium Extreme εφαρμόζει με ασφάλεια στη βάση σύνδεσης με μηχανισμό εύκολου κλικ για κλείδωμα που μπορεί να εισαχθεί και να αφαιρεθεί με το πάτημα ενός κουμπιού. Είναι σκόπιμα κατασκευασμένο για να σας επιτρέπει να χρησιμοποιείτε το κουμπί έκτακτης ανάγκης SOS και την υποδοχή του ακουστικού ενώ είναι συνδεδεμένο.
Το DriveDOCK Extreme υποστηρίζει επίσης τη χρήση ενός προαιρετικού ακουστικού απορρήτου για πρόσθετη ευκολία ή του Intelligent Privacy Handset, το οποίο αναπαράγει την πλήρη λειτουργικότητα του ακουστικού Extreme σε άλλη τοποθεσία.
* Η ανεξάρτητη αεροναυτική πιστοποίηση ΠΡΕΠΕΙ να αποκτηθεί πριν από την εγκατάσταση.
- Στιβαρή σχεδίαση και κατασκευή
- Φορτίζει το ακουστικό Iridium Extreme έτοιμο για χρήση
- Ενσωματωμένη σύνδεση κεραίας, Iridium & GPS
- Ενσωματωμένη συνδεσιμότητα USB
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ HANDSFREE
. Full duplex τεχνολογία
. Ανώτερη ποιότητα φωνής
TRACKING/GPS
. Διεπαφές στο MyBuddy Extreme του BEAM
ΠΑΝΙΚΟΣ/ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΙ
. Διεπαφές στο MyBuddy Extreme του BEAM
. Υποστηρίζει Iridium Extreme SOS
ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟ BLUETOOTH;
. Υποστηρίζει Bluetooth; συνδεσιμότητα φωνής
ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΣ ΚΟΥΔΟΥΛΙΟΣ
ΦΩΝΗ, ΔΕΔΟΜΕΝΑ, SMS, SBD
ΑΠΟΡΡΗΤΙΚΟ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ (ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ)
. Αυτόματη απάντηση όταν αφαιρεθεί από το κύπελλο
. Εναλλαγή μεταξύ των λειτουργιών ακουστικού και handsfree
ΕΞΥΠΝΟ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ (ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ)
ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
. Ευέλικτη εγκατάσταση μέσω καθολικής βάσης
. Κεραία, μικρόφωνο και ηχείο τοποθετημένα σε βολική τοποθεσία
ΠΟΙΟΤΗΤΑ
. 2 χρόνια εγγύηση αντικατάστασης για ηρεμία
. 100% δοκιμασμένο στο εργοστάσιο
. Πλήρως πιστοποιημένο, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| ΜΟΝΤΕΛΟ | DRIVEDOCK EXTREME |
|---|---|
| ΜΕΡΟΣ # | EXTRMDD |
| ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ | ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ |
| ΠΕΡΙΟΧΗ ΧΡΗΣΗΣ | 100% GLOBAL |
| ΜΑΡΚΑ | BEAM |
| ΔΙΚΤΥΟ | IRIDIUM |
| ΧΡΗΣΗ ΤΥΠΟΥ | ΘΑΛΑΣΣΙΟΣ, ΤΡΟΧΑΙΟΣ |
| ΤΥΠΟΣ ΑΞΕΣΟΥΑΡ | DOCKING STATION |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ | L BAND (1-2 GHz) |
| ΣΥΜΒΑΤΟ ΜΕ | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | PHONE, TEXT MESSAGING |
| ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, CE COMPLIANCE, RoHS, ELECTRICAL SAFETY, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,3 pouces) |
| ΠΛΑΤΟΣ | 83 mm (3.3 inches) |
| ΒΑΘΟΣ | 76 mm (3 pouces) |
| ΒΑΡΟΣ | 0,48 kg (1,1 lb) |
What's included
Περιεχόμενα συσκευασίας
- 1 x DriveDOCK Extreme βάση σύνδεσης
- 1 x μικρόφωνο
- 1 x Ηχείο
- 1 x Καλώδιο τροφοδοσίας DC / κιτ ασφαλειών
- 1 x Στήριγμα RAM
- 3 x M4 Βίδες και ροδέλες
- Εγχειρίδιο χρήστη
- Οδηγός γρήγορης εκκίνησης