Beam IntelliDOCK 9555 - Σταθμός Σύνδεσης Bluetooth (9555ID)
ΤΗΛΕΦΩΝΑ | ΣΧΕΔΙΑ | ΣΥΣΚΕΥΕΣ | ΑΞΕΣΟΥΑΡ | ΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙΣ | ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ
In stock
- ΜΑΡΚΑ:
- BEAM
- ΜΕΡΟΣ #:
- 9555ID
- ORIGIN:
- Κίνα
- Warranty:
- 24 ΜΗΝΕΣ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-IntelliDOCK-9555-Docking
Το τηλέφωνο Iridium 9555 τοποθετείται με ασφάλεια στο IntelliDOCK, το οποίο διαθέτει ενσωματωμένο Bluetooth, θύρα USB για δεδομένα, ενσωματωμένο κουδούνι, φόρτιση τηλεφώνου και ενσωματωμένη κεραία, σύνδεση δεδομένων και ρεύματος, διευκολύνοντας τη μόνιμη σύνδεση όλων των καλωδίων κεραίας και ρεύματος στον σταθμό σύνδεσης, έτοιμο προς χρήση. Το τηλέφωνο Iridium 9555 εισάγεται και αφαιρείται εύκολα με την πίεση ενός κουμπιού στην κορυφή του IntelliDOCK, καθιστώντας πολύ εύκολη την αφαίρεση του 9555 οποιαδήποτε στιγμή με την ηρεμία ότι θα είναι πάντα πλήρως φορτισμένο.
Το IntelliDOCK υποστηρίζει επίσης τη χρήση ενός προαιρετικού συμπαγούς τηλεφώνου Beam Privacy που μπορεί να τοποθετηθεί δίπλα στο IntelliDOCK για πρόσθετη ευκολία αν απαιτείται.
Specifications
| ΜΕΡΟΣ # | 9555ID |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ | ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ |
| ΠΕΡΙΟΧΗ ΧΡΗΣΗΣ | 100% GLOBAL |
| ΜΑΡΚΑ | BEAM |
| ΔΙΚΤΥΟ | IRIDIUM |
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ | IRIDIUM VOICE |
| ΧΡΗΣΗ ΤΥΠΟΥ | FIXED, ΘΑΛΑΣΣΙΟΣ, ΤΡΟΧΑΙΟΣ |
| ΤΥΠΟΣ ΑΞΕΣΟΥΑΡ | DOCKING STATION |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| ΣΥΜΒΑΤΟ ΜΕ | IRIDIUM 9555 |
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | PHONE, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ | IRIDIUM CERTIFIED, RoHS, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ | 66 ΔΟΡΥΦΟΡΟΙ |
| ΜΗΚΟΣ | 20 cm (7.9") |
| ΠΛΑΤΟΣ | ["7.5 εκ. (3\")"] |
| ΒΑΘΟΣ | 6.5 cm (2.6") |
| ΒΑΡΟΣ | 0.32 kg (1.3 lb) |
Feature
Beam IntelliDOCK 9555 - Σταθμός Σύνδεσης Bluetooth (9555ID)
INTELLIDOCK CRADLE
• Ασφαλής στήριξη του τηλεφώνου 9555
• Ανθεκτικός σχεδιασμός και κατασκευή
• Φορτίζει το τηλέφωνο 9555 έτοιμο προς χρήση
• Ενσωματωμένη σύνδεση κεραίας
• Το τηλέφωνο είναι πάντα φορτισμένο έτοιμο προς χρήση
INTEGRATED BLUETOOTH®
• Bluetooth® ενσωματωμένο στη βάση
• Υποστηρίζει αξεσουάρ φωνής Bluetooth®
• Άνετες κλήσεις hands-free
IN-BUILT RINGER
• Ενσωματωμένος ήχος κλήσης για ενισχυμένη ένδειξη κλήσης VOICE, DATA, SMS, SBD
• Υποστηρίζει όλες τις υπηρεσίες φωνής, δεδομένων, SMS και SBD του Iridium
• Πρόσβαση σε προπληρωμένες, μεταγενέστερες & κλήσεις πληρώματος
• Σύνδεση Bluetooth® & USB δεδομένων
PRIVACY HANDSET
• Υποστηρίζει προαιρετικό τηλέφωνο Beam για ιδιωτικότητα
• Αυτόματη ανίχνευση απάντησης/κλείσιμο κλήσης
INSTALLATION
• Υποστηρίζει είσοδο ισχύος 9 - 32V DC
• Ευέλικτη εγκατάσταση μέσω καθολικής βάσης, κατάλληλη και για τοίχο
• Προαιρετική πρίζα 110 - 240V AC διαθέσιμη
QUALITY
• Επαγγελματικός βιομηχανικός σχεδιασμός
• 2 χρόνια εγγύηση αντικατάστασης
• 100% εργοστασιακά δοκιμασμένο
• Πλήρως πιστοποιημένο, εγκεκριμένο από το Iridium, RoHS, CE, IEC60945
What's included
Στο κουτί:
Beam IntelliDOCK 9555
Βάση στήριξης από χάλυβα Ram-mount
Καλώδια διεπαφής & τροφοδοσίας
Εγχειρίδιο Χρήστη
Εγχειρίδιο Εγκατάστασης