Beam PotsDOCK 9555 - RJ11 / POTS & Tracking Docking Station (9555PD)
ΤΗΛΕΦΩΝΑ | ΣΧΕΔΙΑ | ΔΕΜΑΤΑ | ΑΞΕΣΟΥΑΡ | ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΑ | ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ
In stock
- ΜΑΡΚΑ:
- BEAM
- ΜΟΝΤΕΛΟ:
- POTSDOCK 9555
- ΜΕΡΟΣ #:
- 9555PD
- ORIGIN:
- Κίνα
- Warranty:
- 24 ΜΗΝΕΣ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Beam-PotsDOCK-9555
Το PotsDOCK διαθέτει επίσης μια ενσωματωμένη μονάδα Bluetooth για φωνητική συνδεσιμότητα μαζί με ένα έξυπνο σύστημα παρακολούθησης και αναφοράς ειδοποίησης που χρησιμοποιεί την ενσωματωμένη μηχανή GPS του PotsDOCK. Η μονάδα ειδοποίησης και παρακολούθησης μπορεί να διαμορφωθεί ώστε να υποστηρίζει την περιοδική δημοσκόπηση ή την αναφορά ειδοποιήσεων έκτακτης ανάγκης.
Το ακουστικό Iridium 9555 προσαρμόζεται με ασφάλεια στη βάση σύνδεσης, η οποία διαθέτει ενσωματωμένο Bluetooth, δεδομένα USB, φόρτιση τηλεφώνου και ενσωματωμένη κεραία, σύνδεση δεδομένων και τροφοδοσίας που επιτρέπουν τη μόνιμη σύνδεση όλων των καλωδίων κεραίας και της τροφοδοσίας στο dock έτοιμη για χρήση. Το ακουστικό Iridium 9555 εισάγεται και αφαιρείται εύκολα με το πάτημα ενός κουμπιού στο επάνω μέρος του PotsDOCK, καθιστώντας πολύ εύκολη την αφαίρεση του 9555 ανά πάσα στιγμή με την ησυχία του, γνωρίζοντας ότι θα είναι πάντα πλήρως φορτισμένο.
Το PotsDOCK υποστηρίζει επίσης τη χρήση ενός προαιρετικού μικρού μεγέθους Beam Privacy Handset που μπορεί να βρίσκεται δίπλα στο PotsDOCK για μεγαλύτερη ευκολία εάν απαιτείται.
Specifications
| ΜΟΝΤΕΛΟ | POTSDOCK 9555 |
|---|---|
| ΜΕΡΟΣ # | 9555PD |
| ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ | ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ |
| ΠΕΡΙΟΧΗ ΧΡΗΣΗΣ | 100% GLOBAL |
| ΜΑΡΚΑ | BEAM |
| ΔΙΚΤΥΟ | IRIDIUM |
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ | IRIDIUM VOICE |
| ΧΡΗΣΗ ΤΥΠΟΥ | FIXED, ΘΑΛΑΣΣΙΟΣ, ΤΡΟΧΑΙΟΣ |
| ΤΥΠΟΣ ΑΞΕΣΟΥΑΡ | DOCKING STATION |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ | L BAND (1-2 GHz) |
| ΣΥΜΒΑΤΟ ΜΕ | IRIDIUM 9555 |
| ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ | 66 ΔΟΡΥΦΟΡΟΙ |
| ΜΗΚΟΣ | 200 mm |
| ΠΛΑΤΟΣ | 75 mm (3.0") |
| ΒΑΘΟΣ | 65 mm (2.7") |
| ΒΑΡΟΣ | 0.32 kg |
Feature
• Συμπαγής εγκατάσταση λεπτής γραμμής
• Ενσωματωμένη συνδεσιμότητα Bluetooth
• Διασύνδεση RJ11/POTS
• Δυνατότητα Voice, SMS, SBD και Circuit Switched Data
• Ενσωματωμένη παρακολούθηση και SOS
• Διασύνδεση δεδομένων USB
• Σειριακή διεπαφή RS232 D9
• Αξεσουάρ/Αίσθηση ανάφλεξης
• Είσοδος ρεύματος 9-32V DC
• TNC και SMA για GPS
• Πλήρης πιστοποίηση, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2 χρόνια εγγύηση επισκευής ή αντικατάστασης