Δορυφορικό τηλέφωνο Inmarsat IsatPhone 2
In stock
- ΜΑΡΚΑ:
- INMARSAT
- ΜΟΝΤΕΛΟ:
- ISATPHONE 2
- ORIGIN:
- Ισπανία
- Warranty:
- 12 ΜΗΝΕΣ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-IsatPhone-2-Handset
- Buy 2 for 716,21 € 716,21 € each and save 2%
- Buy 5 for 708,90 € 708,90 € each and save 3%
- Buy 10 for 694,29 € 694,29 € each and save 5%
Το φορητό δορυφορικό τηλέφωνο νέας γενιάς της Inmarsat θα σας κρατήσει συνδεδεμένους στις πιο ακραίες και απομακρυσμένες τοποθεσίες.
Ένα στιβαρό ακουστικό, ασυναγώνιστη διάρκεια μπαταρίας, εξαιρετική ποιότητα φωνής και αξιοπιστία που περιμένετε από τον κορυφαίο πάροχο κινητών δορυφορικών επικοινωνιών στον κόσμο - το IsatPhone 2 τα προσφέρει όλα.
Ετοιμος. Αξιόπιστος. Εύρωστος.
Το IsatPhone 2 νέας γενιάς ενώνει το IsatPhone Pro στο χαρτοφυλάκιο φορητών δορυφορικών τηλεφώνων μας - φέρνοντας περισσότερες επιλογές στους πελάτες που θέλουν την αξιοπιστία που προσφέρει η Inmarsat.
Το IsatPhone 2 είναι ένα σκληρό τηλέφωνο για έναν σκληρό κόσμο. Το στιβαρό ακουστικό έχει σχεδιαστεί για να αντεπεξέρχεται σε οτιδήποτε μπορεί να του ρίξει η φύση - από την έντονη ζέστη μέχρι τις παγωμένες εκρήξεις, τις αμμοθύελλες της ερήμου ή τη βροχή των μουσώνων. Προσφέρει ασυναγώνιστη διάρκεια μπαταρίας - 8 ώρες χρόνο ομιλίας και έως 160 ώρες σε αναμονή.
Μαζί, η σχεδίαση και οι δυνατότητες του IsatPhone 2 - συμπεριλαμβανομένων των χαρακτηριστικών ασφαλείας - το καθιστούν ιδανικό για τους πιο απαιτητικούς χρήστες σε τομείς όπως η δημόσια διοίκηση, το πετρέλαιο και το φυσικό αέριο, οι ΜΚΟ και τα μέσα ενημέρωσης.
Ετοιμος
Γρήγορη εγγραφή δικτύου σε λιγότερο από 45 δευτερόλεπτα
8 ώρες χρόνο ομιλίας και έως και 160 ώρες αναμονής
Εύκολο στη χρήση σε πολλές γλώσσες
Αξιόπιστος
Λειτουργεί μέσω των παγκόσμιων γεωστατικών δορυφόρων I-4 της Inmarsat, διασφαλίζοντας σταθερότητα κλήσεων και αξιόπιστη σύνδεση δικτύου
Υψηλή ποιότητα φωνής
Εύρωστος
Λειτουργεί στους -20°C έως +55°C
Ανθεκτικό στη σκόνη, το πιτσίλισμα και τους κραδασμούς (IP65, IK04)
Ανοχή υγρασίας από 0 έως 95 τοις εκατό
Διακλαδική οθόνη υψηλής ορατότητας, ανθεκτική στις γρατσουνιές, ευανάγνωστη στο έντονο ηλιακό φως
Οδηγός Isatphone 2 How To Video
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Το Isatphone 2 δεν είναι αξιόπιστο σε ακραίες βόρειες ή ορεινές περιοχές. Για πελάτες στην Αλάσκα, το Yukon, το NWT, το Nunavut, το βόρειο Οντάριο και το Βόρειο Κεμπέκ, ανατρέξτε στα δορυφορικά τηλέφωνα Iridium 9555 ή Iridium 9575 .
Specifications
| UPC | 0885562000343 |
|---|---|
| HS CODE | 85176200 |
| ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΑΠΟ | CALGARY, AB, CANADA |
| ΜΟΝΤΕΛΟ | ISATPHONE 2 |
| ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ | ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ |
| ΠΕΡΙΟΧΗ ΧΡΗΣΗΣ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ΜΑΡΚΑ | INMARSAT |
| ΔΙΚΤΥΟ | INMARSAT |
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ | INMARSAT VOICE |
| ΧΡΗΣΗ ΤΥΠΟΥ | ΧΕΙΡΟΣ |
| ΤΥΠΟΣ ΑΞΕΣΟΥΑΡ | HANDSET |
| ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ | L BAND (1-2 GHz) |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | -20°C to 55°C |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΜΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ | ENGLISH, ARABIC, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ | 3 ΔΟΡΥΦΟΡΟΙ |
| ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΙΛΙΑΣ | UP TO 8 HOURS |
| ΧΡΟΝΟΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ | UP TO 160 HOURS |
| ΜΗΚΟΣ | 169 mm (6.7") |
| ΠΛΑΤΟΣ | 75 mm (3″) |
| ΒΑΘΟΣ | 36 mm (1.4″) |
| ΒΑΡΟΣ | 318 grams (11.2 oz) |
What's included
Τι Περιλαμβάνεται
- Ακουστικό Isatphone 2
- Επαναφορτιζόμενη μπαταρία
- Γενικός φορτιστής AC με 4 αντάπτορες
- Φορτιστής αυτοκινήτου – 10-30 βολτ
- Καλώδιο Micro USB
- Ενσύρματο ακουστικό hands-free
- Λουράκι καρπού
- Οδηγός γρήγορης εκκίνησης (8 γλώσσες)
- Τεκμηρίωση εγγύησης
- Υποστήριξη μονάδας μνήμης USB
- Θήκη
Χάρτης κάλυψης Inmarsat Isatphone

Αυτός ο χάρτης είναι ενδεικτικός της κάλυψης του IsatPhone. Δεν παρέχει εγγύηση για την έκταση της ικανότητας εξυπηρέτησης. Από τον Νοέμβριο του 2013, η κάλυψη του Alphasat δίνει προτεραιότητα στο refion βόρεια των 44,5 μοιρών νότια και μπορεί να υποβαθμιστεί νότια αυτού του γεωγραφικού πλάτους. Κάλυψη Isatphone Ιούνιος 2015.