iDirect Evolution X1 DVB-S2 Απομακρυσμένος Δορυφορικός Ρούτερ
In stock
- ΜΑΡΚΑ:
- IDIRECT
- ΜΟΝΤΕΛΟ:
- X1
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- iDirect-Evolution-X1-Router
iDirect Evolution X1 DVB-S2 Ασύρματος Δορυφορικός Ρούτερ
Οικονομικό πακέτο απομακρυσμένης σύνδεσης ιδανικό για μεγάλης κλίμακας δίκτυα για SCADA, Σημείο Πώλησης, ATM, Femtocells και εφαρμογές μικρών επιχειρήσεων. Ο απομακρυσμένος διαθέτει DVB-S2/ACM και Προσαρμοσμένο TDMA, δρομολόγηση, λειτουργικότητα VLAN, QoS και προαιρετική κρυπτογράφηση AES.
Specifications
| ΜΟΝΤΕΛΟ | X1 |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ | ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ |
| ΜΑΡΚΑ | IDIRECT |
| ΔΙΚΤΥΟ | VSAT |
| ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| ΜΗΚΟΣ | 22.9 cm (9") |
| ΠΛΑΤΟΣ | ["17.3 εκ (6.8\")"] |
| ΒΑΘΟΣ | 4.6 cm (1.8") |
| ΒΑΡΟΣ | 0.82 kg (1.8 lb) |