Thuraya WE palydovinis viešosios interneto prieigos taškas
In stock
- BRANDAS:
- THURAYA
- DALIS Nr.:
- WE
- Warranty:
- 12 MĖNESIŲ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-WE-Satellite-Hotspot
Viena SIM kortelė, dviejų režimų viešosios interneto prieigos taškas
Thuraya WE yra vienintelis viešosios interneto prieigos taškas rinkoje, siūlantis dviejų režimų funkciją. Jis išplečia duomenų aprėptį, siūlydamas palydovinio ir LTE plačiajuosčio ryšio duomenų paslaugas, leidžiančias lengvai patekti į antžeminės aprėpties zonas ir iš jos.
Rankinis arba automatinis tinklo pasirinkimas
Thuraya WE leidžia lanksčiai perjungti tinklus, nustatant automatinio tinklo perjungimo funkciją žiniatinklio sąsajoje arba išmaniojo telefono programėlėje. Viešosios interneto prieigos taškas automatiškai persijungs iš numatytojo tinklo į kitą tinklą, kai nebeliksite aprėpties.
Skambučiai ir tekstiniai pranešimai palydoviniu režimu
Programėlė Thuraya WE paverčia jūsų išmanųjį įrenginį palydoviniu telefonu, leidžia pasiekti esamą telefono kontaktų sąrašą, kad galėtumėte skambinti palydoviniais skambučiais ir SMS žinutėmis, kai pasirenkamas palydovinis režimas.
Lengva naudoti sąsaja
Siekdama visiškai valdyti viešosios interneto prieigos tašką, Thuraya sukūrė patogią sąsają, kurią galima pasiekti per žiniatinklį arba per mobiliąją programėlę, suderinamą su iOS ir Android sistemomis.
Vieningos komunikacijos
Naudodami Thuraya WE galite paversti bet kurią sritį Wi-Fi viešosios interneto prieigos tašku, prijungti visus savo įrenginius ir programas, mėgautis internetu, prijungę iki 10 išmaniųjų įrenginių prie Thuraya WE Wi-Fi viešosios interneto prieigos taško 30 metrų ar didesniu spinduliu.
Lengvas ir patvarus
Tik 1 kg sveriantis Thuraya WE yra kompaktiškas, lengvas ir nešiojamas, suteikiantis balso ir duomenų ryšį kelyje. Jis turi visame pasaulyje pripažintą apsaugos nuo patekimo reitingą IP54, kuris užtikrina apsaugą nuo dulkių ir vandens purslų bet kuria kryptimi ir atlaiko atšiaurią aplinką.
Specifications
| PRISTATYMAS IŠ | DUBAI, UAE |
|---|---|
| DALIS Nr. | WE |
| PRODUKTO TIPAS | PALYDOVINIS INTERNETAS |
| NAUDOJIMO SRITIS | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| BRANDAS | THURAYA |
| TINKLAS | THURAYA |
| PASLAUGA | THURAYA IP |
| NAUDOTI TIPAS | PORTABLE |
| PRIEDŲ TIPAS | TERMINAL |
| PALAIKOMOS KALBOS | ENGLISH, ARABIC, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| DAŽNIS | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNKCIJOS | INTERNET, EMAIL |
| ŽVAIGŽDYNAS | 2 PALYDOVAI |
| ILGIS | 230 mm |
| PLOTIS | 197 mm |
| GYLIS | 24 mm |
| SVORIS | 1.0 kg |
Thuraya WE aprėpties žemėlapis

Tvirtas „Thuraya“ palydovinis tinklas užtikrina aprėptį atokiausiose vietose, užtikrindamas palydovinį ryšį be perkrovų, kad visada galėtumėte palaikyti ryšį. Nuo naujoviško palydovinio dizaino iki kiekvieno Thuraya įrenginio ir priedo patikimumo – mes siūlome tikrai aukščiausios kokybės palydovinio ryšio sprendimą už antžeminių sistemų ir korinio ryšio tinklų ribų.
Thuraya tinklas neapima Šiaurės ar Pietų Amerikos.