Thuraya WE satelliethotspot
Op voorraad
- MERK:
- THURAYA
- DEEL #:
- WE
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-WE-Satellite-Hotspot
Single SIM, dual-mode hotspot
Thuraya WE is de enige hotspot op de markt die dual-mode mogelijkheden biedt. Het breidt de datadekking uit door satelliet- en LTE-breedbanddatadiensten aan te bieden, zodat u zich gemakkelijk in en buiten terrestrische dekkingsgebieden kunt verplaatsen.
Handmatige of automatische netwerkselectie
Met Thuraya WE kunt u flexibel schakelen tussen netwerken door de automatische netwerkschakelfunctie op de webinterface of smartphone-app in te stellen. De hotspot schakelt automatisch over van je standaard netwerk naar het andere netwerk zodra je buiten bereik bent.
Bellen en sms'en in satellietmodus
De Thuraya WE-app transformeert uw smart-apparaat in een satelliettelefoon, het stelt u in staat om toegang te krijgen tot de contactenlijst van uw bestaande telefoon om satellietoproepen en sms-berichten te plaatsen wanneer de satellietmodus is geselecteerd.
Eenvoudig te gebruiken interface
Om de hotspot volledig te beheren, heeft Thuraya een gebruiksvriendelijke interface ontwikkeld die toegankelijk is via internet of via een mobiele app die compatibel is met iOS- en Android-systemen.
Uniforme communicatie
Met Thuraya WE kunt u elk gebied omtoveren tot een Wi-Fi-hotspot, al uw apparaten en applicaties verbinden, genieten van internet door maximaal 10 slimme apparaten aan te sluiten op de Thuraya WE Wi-Fi-hotspot binnen een straal van 30 meter of meer.
Lichtgewicht en duurzaam
Met een gewicht van slechts 1 kg is Thuraya WE compact, licht en draagbaar, en biedt spraak- en dataconnectiviteit onderweg. Het heeft de wereldwijd erkende Ingress Protection Rating IP54 die bescherming biedt tegen stof en spatwater vanuit elke richting om bestand te zijn tegen ruwe omgevingen.
Specifications
| LEVERING UIT | DUBAI, UAE |
|---|---|
| DEEL # | WE |
| PRODUCT TYPE | SATELLIET INTERNET |
| GEBRUIKSGEBIED | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| MERK | THURAYA |
| NETWERK | THURAYA |
| DIENST | THURAYA IP |
| GEBRUIK TYPE | PORTABLE |
| ACCESSOIRETYPE | TERMINAL |
| ONDERSTEUNDE TALEN | ENGLISH, ARABIC, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNCTIES | INTERNET, EMAIL |
| STERRENBEELD | 2 SATELLIETEN |
| LENGTE | 230 mm |
| BREEDTE | 197 mm |
| DIEPTE | 24 mm |
| GEWICHT | 1.0 kg |
Thuraya WE-dekkingskaart

Het robuuste satellietnetwerk van Thuraya biedt dekking op de meest afgelegen locaties en zorgt zo voor congestievrije satellietcommunicatie zodat u altijd verbonden blijft. Van innovatief satellietontwerp tot de betrouwbaarheid van elk Thuraya-apparaat en accessoire, wij bieden een echt superieure oplossing voor satellietcommunicatie buiten de grenzen van terrestrische systemen en mobiele netwerken.
Het Thuraya-netwerk dekt niet Noord- of Zuid-Amerika.