ASE 9575 Extreme / PTT Office / HQ Docking Station with POTS and Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
calcActive())">
ASE 9575 Extreme / PTT Docking Station with POTS, Office/HQ with Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
The ASE Extreme Dock supports and enhances the power of the 9575 handset s.
Specifications
| PARTEA # | ASE-9575P-HQ-P |
|---|---|
| TIP PRODUS | TELEFON PRIN SATELIT |
| ZONA DE UTILIZARE | 100% GLOBAL |
| MARCA | ASE |
| REŢEA | IRIDIUM |
| SERVICIU | IRIDIUM VOICE |
| TIP DE UTILIZARE | FIXED, MARITIM, VEHICULAR |
| TIP DE ACCESORII | DOCKING STATION |
| COMPATIBIL CU | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LUNGIME | 33 cm |
| LĂŢIME | 15 cm |
| ADÂNCIME | 11.5 cm |
| GREUTATE | 1.6 kg |
Write a Review