Iridium AeroAntenna Antenă mobilă cu montare permanentă (AT1621-5)
In stock
- MARCA:
- AEROANTENNA
- PARTEA #:
- AT1621-5
- ORIGIN:
- Statele Unite ale Americii
- Warranty:
- 12 LUNI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-AT1621-5-Fixed-Mobile
Această antenă cu frecvență de iridiu (AT1621-5) este proiectată pentru aplicații terestre/mobile și va funcționa atât cu sisteme de comunicații de voce, cât și de date. 197 inchi de cablu de antenă este inclus și atașat la antenă. Antena include un conector de perete pentru a permite instalarea acestuia pe acoperișul unui vehicul cu o singură gaură.
Specificații
Diametru: 8,966 cm (3,53 in.)
Înălțime: 2,108 cm (0,83 in.)
Greutate: 283,49 grame (10,0 oz)
(Acest produs este comercializat și ca Beam RST720)
Specifications
| PARTEA # | AT1621-5 |
|---|---|
| TIP PRODUS | TELEFON PRIN SATELIT |
| ZONA DE UTILIZARE | 100% GLOBAL |
| MARCA | AEROANTENNA |
| REŢEA | IRIDIUM |
| SERVICIU | IRIDIUM VOICE |
| TIP DE UTILIZARE | VEHICULAR |
| TIP DE ACCESORII | ANTENNA |
| TEMPERATURA DE OPERARE | -40°C to 70°C |
| FRECVENȚĂ | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBIL CU | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM 9500, IRIDIUM GO! |
| CARACTERISTICI | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LĂŢIME | 8.966 cm (3.53 in.) |
| ADÂNCIME | 2,108 cm (0,83 po) |
| GREUTATE | 283,49 grammes (10,0 onces) |