Cobham BGAN Explorer 325 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403721A-00502)
In stock
- ZNAČKA:
- COBHAM
- MODELKA:
- EXPLORER 325
- ČÁST #:
- 403721A-00535
- Warranty:
- 12 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-325
Cobham BGAN Explorer 325 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403721A-00700)
Kompaktní hlasové a širokopásmové řešení pro vozidla
S terminálem EXPLORER 325 BGAN se můžete okamžitě připojit ke světu prostřednictvím hlasu nebo dat přes Inmarsat BGAN, i když je vaše vozidlo v pohybu.
Komunikace za pohybu zajišťuje vaši schopnost dokončit práci a s EXPLORER 325 nikdy nebudete mimo kontakt, i když jedete rychlostí až 200 km/h.
Rychlé připojení
Umožňuje datovou rychlost BGAN až 384 kbps standardní IP a až 128 kbps streamování a provoz až do 5° elevace, i když se pohybuje rychlostí po nerovném terénu.
Profitujte z rychlého připojení a důvěry, že nebude přerušeno při cestování drsným prostředím.
Snadné nasazení
EXPLORER 325 je tak snadné nasadit - stačí umístit anténu na střechu vašeho vozidla, připojit ji a váš počítač k terminálu a máte mobilní komunikační hub.
Během okamžiku můžete být prakticky ve své kanceláři. Získejte přístup k VPN, dohánějte e-maily, procházejte web; s pevnými cenami a bez poplatků za roaming, když překročíte hranice.
Kompaktní forma
S průměrem 35 cm, výškou 12 cm a hmotností pouhých 3,6 kg má EXPLORER 325 nejmenší dostupnou automobilovou anténu BGAN na trhu.
Kompaktní velikost a cena EXPLORER 325 otevírá nové aplikace pro komunikaci na cestách, včetně vlaků a nákladních vozidel.
| Rozměry (V/Š/H) | Vysílač: 41 x 231 x 278 mm Anténa: 120/?350 mm |
| Hmotnost | Vysílač: 2,4 kg / Anténa: 4,4 kg |
| Standardní IP | až 384 kbps |
| Standardní hlas | 4 kbps |
| Prémiový hlas | 3,1 kHz zvuk, 64 kbps (@elevace >45?) |
Specifications
| MODELKA | EXPLORER 325 |
|---|---|
| ČÁST # | 403721A-00535 |
| GPU | 200 TOPS |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ INTERNET |
| OBLAST POUŽITÍ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAČKA | COBHAM |
| SÍŤ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN |
| TYP POUŽITÍ | VOZIDLA |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | TERMINAL |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET |
| RYCHLOST DAT | UP TO 240 / 384 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| PODPOROVANÉ JAZYKY | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 31 (TERMINAL), IP 56 (ANTENNA) |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNKCE | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VIDEO STREAMING, FoIP (FAX) |
| CERTIFIKACE | INMARSAT LAND CLASS 11 TYPE APPROVAL (VEHICULAR), CE COMPLIANCE, FCC, GMPCS |
What's included
Zahrnuto v systému
1. Plně integrovaná anténa s automatickým sledováním
- Barva bílá
- Vestavěné magnetické držáky pro montáž antény
2. Vysílač a přijímač pozemních vozidel EXPLORER.
- Standardní ethernetový kabel (2 m/6,6 stop)
- Sada Začínáme - Rychlý průvodce, CD s návody
- Vstupní kabel 12/24VDC
- Anténní kabel, koaxiální kabel s konektorem TNC (2,7 m/8,8 stop)
3. Thrane IP sluchátko propojené s kolébkou a stočeným kabelem.
Specifické pro variantu 403721A-00520:
- GNSS: Pouze GPS - žádná podpora Glonass, Beidou nebo Galileo
- Alphasat: Funguje v EMEA, ale nepodporuje rozšířené frekvence L-pásma pod Alphasat
Mapa pokrytí Inmarsat BGAN

Tato mapa znázorňuje očekávání společnosti Inmarsat ohledně pokrytí po komerčním představení čtvrté oblasti L-Band společnosti Inmarsat. Nepředstavuje záruku služby. Dostupnost služby na okraji oblastí pokrytí kolísá v závislosti na různých podmínkách.