Cobham BGAN Explorer 727 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403722A-20002)
In stock
- ZNAČKA:
- COBHAM
- MODELKA:
- EXPLORER 727
- ČÁST #:
- 403722A-20002
- Warranty:
- 12 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-Thrane-BGAN-Exploer-727
Cobham BGAN Explorer 727 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403722A-20002)
Anténa Cobham BGAN EXPLORER 727 je namontována na střeše a neustále sleduje pozice satelitů, což zase poskytuje vysokorychlostní širokopásmové připojení za všech okolností.
Vysokorychlostní širokopásmové připojení na cestách
Anténa automaticky sleduje polohy satelitů, což umožňuje vysokorychlostní připojení na cestách. Simultánní 432 kbps dat a telefonních hovorů – dokonce i při rychlostech přesahujících 200 km/h.
Mobilní komunikace
Umístěte anténu na střechu svého vozidla, abyste z něj udělali kompletní mobilní komunikační rozbočovač. Poskytuje okamžitý přístup k internetu a telefonní síti.
Živé vysílání – nebo ukládání a přeposílání
Usnadňuje živé vysílání a ukládání a přeposílání a umožňuje přímé přenosy z horkých míst světa. Využijte nejvyšší dostupné rychlosti streamování na BGAN s BGAN X-Stream, když je terminál v klidu (v pauze).
Specifications
| MODELKA | EXPLORER 727 |
|---|---|
| ČÁST # | 403722A-20002 |
| GPU | 200 TOPS |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ INTERNET |
| OBLAST POUŽITÍ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAČKA | COBHAM |
| SÍŤ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN |
| TYP POUŽITÍ | VOZIDLA |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | TERMINAL |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| PODPOROVANÉ JAZYKY | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNKCE | INTERNET |
What's included
Zahrnuto v systému
1. Plně integrovaná anténa s automatickým sledováním (bílá)
2. Vysílač a přijímač pozemních vozidel EXPLORER
- Standardní ethernetový kabel (5 m/16,4 stop)
- Vstupní kabel 12/24 V DC (6 m/19,7 stop)
- Anténní kabely, COAX s konektorem TNC (2,7 m/8,8 stop, 8 m/26 stop)
- Sada Začínáme - Rychlý průvodce, CD s návody
3. 403670A-00500: IP sluchátko propojené s kolébkou a stočeným kabelem
4. Sada pro montáž antény (pevná / kolejnice)
Mapa pokrytí Inmarsat BGAN

Tato mapa znázorňuje očekávání společnosti Inmarsat ohledně pokrytí po komerčním představení čtvrté oblasti L-Band společnosti Inmarsat. Nepředstavuje záruku služby. Dostupnost služby na okraji oblastí pokrytí kolísá v závislosti na různých podmínkách.