Cobham Explorer 323 (403723A-00500)
In stock
- ZNAČKA:
- COBHAM
- MODELKA:
- EXPLORER 323
- ČÁST #:
- 403723A-00500
- ORIGIN:
- Dánsko
- Warranty:
- 12 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-323
Cobham BGAN Explorer 323
Kompaktní hlasové a širokopásmové řešení EXPLORER 323 je ultrakompaktní BGAN terminál pro hlasovou a datovou komunikaci na cestách, dokonale se hodí k PRISM PTT+.
Jednodílný systém se skládá z kombinovaného tranceiveru a spínané antény s integrovanou wifi.
Ať už se zabýváte humanitárními operacemi, nákladní nebo železniční dopravou, telemedicínou nebo pohotovostními službami, potřebujete snadno rozmístitelné komunikační zařízení, na které se můžete vždy spolehnout. Bez ohledu na čas nebo místo.
Okamžitá komunikace
Jednoduše umístěte terminál na střechu - lze jej snadno namontovat pomocí volitelných magnetických držáků - a připojte svůj telefon k aplikaci EXPLORER nebo se přihlaste do bezdrátové sítě pomocí počítače a proměňte vozidlo v mobilní komunikační rozbočovač.
Žádné pohyblivé části
Anténa s přepínáním paprsku je ultra kompaktní a lehká (pouze 3,6 kg / 7,9 lb), ideální pro vozidla nebo vlaky v pohybu. Je navržen pro robustní a odolné použití bez pohyblivých částí.
Žádný roaming
BGAN nabízí mobilní širokopásmové připojení, ať jste kdekoli, za pevné ceny bez poplatků za roaming. S EXPLORER 323 znáte své náklady na komunikaci bez ohledu na počet hranic, které překročíte.
První svého druhu
Jako ultrapřenosný automobilový terminál je EXPLORER 323 prvním terminálem s typovým schválením Inmarsat Class 12, což umožňuje jeho použití pro M2M i tradiční BGAN.
Specifications
| MODELKA | EXPLORER 323 |
|---|---|
| ČÁST # | 403723A-00500 |
| GPU | 200 TOPS |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ INTERNET |
| OBLAST POUŽITÍ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAČKA | COBHAM |
| SÍŤ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN |
| TYP POUŽITÍ | VOZIDLA |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | TERMINAL |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET |
| RYCHLOST DAT | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps |
| PODPOROVANÉ JAZYKY | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNKCE | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VIDEO STREAMING, FoIP (FAX) |
| CERTIFIKACE | CE COMPLIANCE, FCC, GMPCS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| SOUHVĚZDÍ | 3 SATELITY |
| HEIGHT | 97 mm (3,82 pouces) |
| DIAMETER | 321 mm (12,7 mm) |
| HMOTNOST | 3,6 kg (7,9 livres) |
What's included
Zahrnuto v systému
- Plně integrovaná anténa a terminál
- Barva bílá
- Hybridní kabel pro napájení 12/24 V DC a Ethernet (6 m / 19,7 stop)
- Rychlý návod
- Vrtací šablona pro montáž
Mapa pokrytí Inmarsat BGAN

Tato mapa znázorňuje očekávání společnosti Inmarsat ohledně pokrytí po komerčním představení čtvrté oblasti L-Band společnosti Inmarsat. Nepředstavuje záruku služby. Dostupnost služby na okraji oblastí pokrytí kolísá v závislosti na různých podmínkách.